«Усі ми грішні», – лучанин про хворобу, хейт і гроші

03 Березня 2021

Лучанин, який не так давно збирав гроші на лікування, Дарій Зажицький написав допис, в якому обурюється, що отримав стільки хейту. Лучанин також зазначає, що кошти, які йому допомогти назбирати небайдужі, не знадобилися на пересадку кісткового мозку, бо «був втрачений час».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН, ЯКОМУ ЗБИРАЛИ НА ЛІКУВАННЯ, ПОЯСНИВ СВІЙ ВІДПОЧИНОК В ДОМІНІКАНІ

*Допис додаємо в оригіналі

Про це він написав на своїй інстаграм-сторінці.

«Чому у людей такий стереотип... якщо у людини онкологія, то вона як, правило, помирає. Зараз у світі онкологія нормально лікується. Це не вирок. Це в Україні слово «рак» викликає якусь панічну атаку.
Чому люди думають, якщо в тебе #рак, то ти не маєш права на повноцінне життя?! і повинні себе у всьому обмежувати?
Ні, це не так! Онкохворі – це теж люди, які мають право на життя, як і всі інші ... яким би воно не було. З Божою допомогою людина зможе подолати цю страшну хворобу, головне – в це вірити! Ви це можете!
Я з самого початку свого лікування ламав усі стереотипи про онкологію...
ніколи нікому не плакався, завжди ходив з посмішкою, був на позитиві, з вірою ... Звичайно, життя дуже змінюється ... Тільки після такої важкої хвороби людина може переосмислити своє життя і робити все для того, щоб воно було кращим, тільки в такі моменти людина починає цінувати своє життя і радіти кожному прожитому дню!
Так, я не виглядаю, як онкохворий, тому що протягом двох років я отримував великі дози гормонів, які знімали мій біль, але добавляли мені вагу. Люди оцінювали мене зовнішнє, хоча ніхто не знав, що в мене в середині, коли думками ти себе з‘їдаєш і не знаєш, що буде завтра.
Коли ти живеш тільки сьогодні, бо завтра може і не настати.
Коли приймаєш хімію, а думками вже прощаєшся з життям. Зрозуміють мене тільки, ті хто це пережив.
Я теж жива людина, і я теж, як і всі інші люди, можу помилятись у своїх діях, але ніхто і ніколи не має права після всього того, що я пережив ,знижчувати , висміювати мене, забирати у мене моє останнє здоров’я. Усі ми грішні.
В кожній людині живе Бог, і я перед собою чесний.
Я до сих пір не можу знайти всі відповіді на свої запитання. За що я заслуговую, коли чую від людей стільки поганого у свою сторону? Чим я заслужив ? Тим, що хотів жити й боротись за життя? Тим, що просив допомоги. Тих коштів, які були у моїх близьких і родичів не вистачало.», – йдеться у дописі.

3

Читати ще

Коментарі

Olesia

Trzeba było napusatu shcho na vidpochunok zburajesh a ne na likyvannia. Liydy bu ne obyriyvalusia. Obmanyv liydej

Луцьк

Якщо кошти не знадобились- то чому не передати іншим хворим? Чому не спробувати допомогти дітям, батьки яких теж не встигають зібрати певних сум? Чи тут спрацювала логіка : не на лікування- так на відпочинок! І ця людина ще обурюється чому таке ставлення людей? Звичайно, треба боротися за життя і прагнути жити,відпочивати,але не ціною інших...А то вийшло,що позбирав гроші з людей і відразу похвалився фото з мажорного відпочинку...От і дійсно, потім вже не віриш ,коли збирають гроші хворим! Одне помирає,бо копійки немає, а друге їздить і жирує!

1

Де повноціне розслідування. Де інтервю з його лікарями, чеки скільки він зібрав на картку, хто його бабуся й батьки, що за дівиця поряд з ним. Журналісти будуть просто передруковувати те що в інстаблогери пишуть чи проводити розслідування?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter