Лучанин, якому збирали на лікування, пояснив свій відпочинок в Домінікані

06 Лютого 2021

На днях соцмережі сколихнула новина про лучанина: відомі блогери почали говорити про шахрайство Дарія Зажицького, якого побачили на відпочинку в Домінікані. Ще в листопаді хлопець просив допомоги – він збирав 40-50 тисяч доларів на операцію в Туреччині.

На своїй інстаграм-сторінці Дарій розповів, що відпочинок – це подарунок бабусі, яка взяла кредит для того, щоб порадувати внука.

«Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, за які гроші він відпочиває та попросив лучанина пояснити ситуацію. Оскільки в листопаді минулого року ми підтримали хлопця та розмістили його оголошення на наших сторінках, ми звернулися за коментарем (залишаємо без правок).

«Не маю бажання зараз давати ніякі коментарі. Нічого нікому не докажеш, не вгодиш. Десь мене розповсюджувати на новинах теж не потрібно. Але ви вже як захочете: хочете – покажіть мене зі самої га*няної сторони, якщо хочете зловити на тому хайп. Якщо ні, то просто закрийте цю тему і ніде не висвітлюйте.

Я два слова скажу: є люди, які налили на мене г*мна, не знаючи ситуації, а потім через годину всі блогери все повидаляли й сказали: "Ну, його не можна нервувати, хай собі відпочине". Трохи в цьому не бачу логіки. У нас дуже черстві люди й менталітет український – гнилий», – таке голосове повідомлення записав для нас Дарій.

Також на своїй інстаграм-сторінці юнак опублікував допис, де дякує своїй бабусі за неочікуваний подарунок і обіцяє виправдати всі її сподівання. Він додав, що поїхав відпочивати, щоб зміцнити здоров'я і порадіти «білому світу» зі своєю дівчиною.

34

Коментарі

юзер

мудак цей ваш дарій

волинянка

звичайний шахрай

Анонім

Ага, бабуся куртки(тобто 2+) теж подарувала по 10 тис грн?

Джек Деніелз

Й...ний стид! Він не має права називати себе бійцем ММА! Він - позорище!

Іван

А на тур на Мальдіви йому ще не зібрали гроші ? От жлоби українці ... слів немає

Штирієц

Ізза таких сопливих і брехливих даріїв не даватимуть гроші навіть тим , хто їх насправді потребує для спасіння свого життя ((

Детройт

І на орендованому авто в ДЕТРОЙТІ за 1000грн в сутки було чудово так гасати.

Сергій Сотніков

Якщо глянути на цю ситуацію, то журналісти вхопили "гарячий пиріжок" з вигрібної ями і кинули облизувати читачам. Навідь, якщо Дарій і неправий, то спочатку журналісти повинні були відірвати свої дупи і погнатися по точках, де можна отримати достовірну інформацію про його хворобу, повну і всеосяжну, майновий стан його і його близьких, інформацію про те, як, коли і скільки він отримав на лікування та скільки, як і де витрачено на лікування. Думка фахівців про такий відпочинок теж не завадить.
А вхопити недостойні фрази "враженої" викриттям, можливо і справедливо викритої, але хворої людини, і відразу в інфопростір - це низькосортно, непрофесійно, як кажуть "аби как, аби було". Ситуація, дійсно, складна, але з такою журналістикою, яка є на Волині зараз, розраховувати на якісне кропітливе журналістске розслідування немає сенсу.

Анжела

не так давно я за нього переживала..думала що він дійсно хворий і потребує допомоги..а воно виявилось звичайнісеньким аферистом..брехлом...нервувати його не можна...а жити за гроші пожертв можна..гниль

Сергій

Дарій, люди з *гнилим менталітетом* накидали тобі грошей на лікування. Шкода, що ти виріс чмом.

Адіна

До Сергія Сотнікова. Я журналіст. І, інформація про стан здоров"я і майновий стан людини це є приватна інформація. Якщо, навіть, ії вдається взнати, то розкрити - ні. По друге. Хворим після хімії і взагалі при такій хворобі неможна відпочивати там, де багато сонця. По-третє: цей юнак або його бабуся мали б переказати краще ці гроші тим людям, які також хворіють і їх потребують.

Сергію Сотникову

яка експертність! які пізнання! що заважає зробити все вище описане і втерти носа всім? правильно зробили, що написали - бо це ТАБЛОЇД, а не ресурс журналістських рослідувань...простіше за все сказати - всі гімно мені не нра хД

Аскет

Сергію Скотникову : Мудак мудака бачить злалека.

Іва

Крутий подарунок! Треба було ті гроші вкласти на лікування, а не на віддих! В такому випадку люди про таке не думають, а думають тільки про здоров'я.

Друг

Знаю Дарія з дитинства майже. Завжди був цинічним, товстим, лінивим брехуном. Ніколи не хотів працювати відверто так говорив! І ніякий він не боєць ММА просто ходив з компанією для галочки, щоб фото поробити. Його вдариш він впаде, і плакати буде, бо було не раз таке. Жирний до усрачки був, тільки жер і любив усе оригінальне та круте, щоб йому купували. Сам з звичайної сім'ї, нормальну маму має і тата! З татом спілкувався, мама усе давала йому! З роботою взагалі лажа, скільки ми йому варіантів давали пробувати працювати, він тиждень максимум, а далі не хочу, бо тяжко. Особисто признавався, що хоче жити шикарно! А щодо хвороби, в нього просто рак головного мозку без метазтаз, йому давно усе вилікували, ніякого раку крові в нього не має і ніколи не було. Просто вирішив усіх нас дурити, а від друзів відмовився відразу, коли йому почали казати заспокоїтися! Чесно він брехлива свиня, яка ніколи не була серйозно хвора! Повірте ви не побачите ні одного чека, ні одної виписки куди пішли гроші, бо пішли вони на сауни, дорогі авто, подорожі, квартири, телефони, та шмотки! Він вас усіх обвів, та має за це відповісти перед законом!!!

Друг

Цей Дарій справжній шахрай!!!

Друг

Шахрай!!!

Оце й так

Потрібно звернути увагу на цього хлопчину поліції. Щоб провчили хоч когось з розгаласом. А то потім людям не довіряють і не допомагають більше, бо не вірять нікому. Хлопця неодмінно потрібно привернути до відповідальності перед законом за шахрайство

Анонім

Його виписка з хвороби не відповідає його розповіді та його хворобі про яку він розповідає!!! Він усіх давно дурив, усім надоїло мовчати!!! Відкрийте очі, люди він хоче далі жити за ваш рахунок!!! Не дайте себе обманути! А до слова, Катерина блогер яку він гнобив, говорила правду! Він усіх гнобить, матюкає та блокує!!! А ЙОГО дівчина така сама циніцна брехуза, яка знає правду, але не хоче працювати, а жити шикарно! В нього дівчат майже ніколи не було, завжди сам був, усіх жінок ненавидів!!! Тому за цю тримається, на брехню навіть пішов!!

Андрій

Як тобі не соромно.Люди тобі «рятували життя»,а ти менталітет гнилий.Це ти прогнив зсередини.

все для людей

Перш за все не вірю новинам бо знаю як вони працюють.
Але от прочитав коментарі де людина типу " друг дитинства" і розказує який він був і так далі то це цікаво, теж саме можна сказати і про Катю)

Ще й прикол в тому що Дарій коментарі ніби закрив у інстаграмі якщо я не помиляюсь вони були відкриті

Та й завжди були шахраї на хворобах і є досі, і скоріше всього ніхто цим займатись не буде
кажуть що " не наїбеш не проживеш" і то правда, хіба що правда в тому шо лише будеш мати купа бабла

АЛЕКС

іДІОТ.

Друг

Ну так ше троха позбирати, то хлопові "бабуся" BMW з салону візьме в кредит шоб порадувати внука))))))))))))))))))))))))))))

Друг

Ну так ше троха позбирати, то хлопові "бабуся" BMW з салону візьме в кредит шоб порадувати внука))))))))))))))))))))))))))))

Микола

Одним словом БИИИДЛО

Людмила

когда собираешь деньги на операцию за границей важна каждая копейка .Просить деньги о помощи можно только когда использовал все свои средства .Судить нельзя так как никто точно не знает ситуацию.

Марія

Я сама не з Луцька, випадково потрапила на цю новину. і 2 дні ходжу в ступорі. Не можу повірити в таке...Гадаю, коли ті гроші перейшли якусь позначку, він почав їх безсоромно просирати. і знали це все- від мами,баби до дівчини. і всі покривали людину, яка просто хоче легко жити.думаю, що щось із здоров’ям таки було, але призначені на лікування гроші витрачати на бмв..навіть на манікюр своєї дівчини не має права!
Люди, що тут сказати. Ми всі думаємо,що якщо чесні самі, то чесні й оточуючі люди(на жаль, це не так(яка вірогідність того, що гроші, які перераховуєш на допомогу, піде саме туди, а не на "кайф"?

Онкоодужуюча

Я не хочу нікого судити, просто розповім власну історію. 2 роки тому під час профогляду у мене діагностували рак молочної залози. Була операція (повне видалення правої груді), потім 4 хіміотерапії. Через 3 тижні після останньої хіміотерапії я поїхала у мандрівку Європою. Такий подарунок мені зробили мої друзі, які бачили, що лише так мені знову захочеться жити. Здоровому не зрозуміти психологію людини, яка на грані життя і смерті. Коли стає краще, розумієш, що все це може обірватися будь якого моменту. І бажаю вам не знати, що таке рак і вартісне лікування. Дарію - одужання!

Карина

Читаючи коментарi , можу зробити висновок, що всi хто бере на себе цей грiх ,а саме засуджувати людину не розiбравшись .. нiколи не Мали справу с подiбною хворобою i зовсiм не розумiють через що доводиться проходити .. Ви не можете знати , як э насправдi , а своïми здогадками лише руйнуэте i без того крихке життя цьому хлопцевi !!! В мене близька Людина зараз бореться за життя i що я скажу .. хай подорож Дарiя пiде йому на користь i вiн назавжи забуде про ту страшну хворобу !!

петро

цікаво, якщо з ним знову щось стане, то знову буде колядувати, чи бабця кредит візьме?!

Віталік

Він брехло я зразу поняв я дибіл щей йому як приїхав з германії 200 евро скінув
Його оля тоже корова розтовстіли на чужих коштах як та Катя якимчук

Vigilante

Не ображайтеся на хлопця.Може він майбутній депутат Слуги Народу. Там в одного бородатого мама любить швидкість, а в Дарія бабуся любить Домінікану. Що у цьому поганого?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter