«Незвично та магічно»: луцька танцівниця показала, як відсвяткувала Купальську ніч. ФОТО

08 Липня 2020

Танцівниця Анна Рекретюк поділилася яскравими світлинами з нової фотосесії. На знімках лучанка позувала разом зі своїми подругами під час святкування Купальської ночі. Дівчата приміряли традиційні костюми, плели вінки, водили хороводи та ласували смаколиками.

Про це Анна повідомила у коментарі для «Таблоїда Волині»:

«Ідея виникла за день до того: тоді був вихідний і хотілося творчості. Згадала, що Купальська ніч вже завтра, а мені вже не перший рік хотілося якогось дійства на це свято. Написала своїм дівчатам – це мої танцівниці та мої подруги. Мовляв, можемо піти на берег, поплести вінки, поводити хороводи ... а костюмів у нас, як у тих, хто робить шоу, багацько є))) Та і зазняти собі на пам’ять і для душі. Більшість одразу й погодились (хотіли набагато більше наших дівчат з нами так повеселитись, але доросле життя і плани).


Тоді через групу луцьких кастингів знайшла фотографа та операторів – їм теж таке дійство було дуже цікаво. Ну, як бачимо по фото від Олі Юрчук – воно було того варте! Ми кайфонули всі! Це було незвично і якось магічно... містерія українських традицій, колорит та наше осучаснення... ми раніше такого не робили – це нові відчуття і нові емоції!
А зараз ми ще очікуємо відео від Миколи Лесика, Діми Байди, а також нашого постійного оператора різноманітних дійств і танців – Назара Дубини».


11

Читати ще

Коментарі

Натхненний

Дуже сподобалась дівчинка з рожевим волосям ) заворожила своїм поглядом, неможу відірвати очей від неї.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter