«Нас більше нема»: скандальний блогер розійшовся зі своєю коханою. ФОТО

05 Квітня 2023

Скандальний блогер Ігор Пустовіт розійшовся зі своєю дівчиною Ліною Сидор.

Блогерка підтвердила, що вони дійсно більше не разом. За словами Ліни, кохання в їхній парі було, втім, були такі моменти, з якими вона не могла миритися. Колишня Пустовіта не стала вдаватися в подробиці, лише наголосила, що більше нічого не хоче знати про Ігоря, пише ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЦЕ ОДИН ІЗ ДВОХ НАЙЕЛІТНІШИХ БУДИНКІВ У МІСТІ»: САША БО ПОКАЗАЛА СВОЮ РОЗКІШНУ КВАРТИРУ. ФОТО

«З Ігорем ми більше не разом, ми розійшлися. Це не хайп. Про цю людину нічого поганого і хорошого я казати не буду. Просто не хочу чути, бачити і взагалі знати цю людину. Все, що ви бачили в Instagram і в Ігоря, і в мене, - це все було щиро. Не було награності. Все дійсно було від щирого серця. Тільки от була ще одна частина, про яку ви не знали, про яку ніхто не говорить, про яку ніхто не розповідає. Як бачите, ця частина більше переважила ту, яку ви бачили», – прокоментувала блогерка.


Також Ліна додала, що пішла від бойфренда, втім, це не було її спонтанним рішенням.

«Мені Ігор пише, щоб я не робила з себе бідолашну. Я бідолашну з себе не роблю, все добре. Хочу один момент уточнити – це я залишила Ігоря. Скажу одне, людей просто так не лишають», – додала Ліна.


Тим часом Ігор теж дав коментар. Блогер зізнався, що розрив стосунків із коханою став для нього справжнім шоком. Утім, щось розповідати про їхній розрив він не збирається.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter