Море сміху та нові обличчя: у Луцьку виступив «Замок Любарта». ФОТО

04 Січня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

3 січня у луцькому Будинку культури відбувся сольний концерт відомої гумористичної команди з Волині «Замок Любарта».

Колишні КВНщики, учасники перших двох сезонів «Ліги сміху», автори та актори скетч-шоу «Країна У» вперше вийшли на сцену після тривалої перерви.

Нагадаємо, що у березні 2018 року хлопці попрощалися з луцькою аудиторією, обіцяючи згодом повернутися в оновленому складі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК «ЗАМОК ЛЮБАРТА» ПРОЩАВСЯ З ГЛЯДАЧАМИ НА КОНЦЕРТІ У «ПРОМЕНІ» ФОТОРЕПОРТАЖ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗАМОК ЛЮБАРТА» РОЗПОВІЛИ, ЯК ЇМ ПРАЦЮВАЛОСЯ З ПОЛЯКОВОЮ, ТА ХТО В КОМАНДІ «НА ВИДАННІ»


Отож головною інтригою концерту була презентація нової команди. Виявилось, що з сімох хлопців у колективі залишилось всього четверо, а новою родзинкою команди стали двоє дівчат. Обидві учасниці – професійні артистки. Комічна та характерна Ірина Гатун – актриса театру «Чорний квадрат», а її тезка – приваблива та харизматична Ірина Громадська – знімається у кіно.

І хоча в цілому колектив лишається вірним своєму стилю, поява в команді жінок наділила фірмовий гумор «Замку Любарта» дещо новим звучанням.

До речі, змінилася і назва команди. Новоутворена компанія гумористів носитиме колоритну назву «Бивші». За сценічною версією, Оксана (Ірина Громадська) почергово заводила романи зі всіма чотирма хлопцями колективу, які, власне і стали її «бившими».

Також учасники команди пов’язали виникнення нової назви зі своїм наміром повернутися в «Лігу сміху». «Саме такою компанією ми будемо старатись повернути свою колишню. Колишню, з якою ми розійшлись два роки тому – «Лігу сміху»», – промовив зі сцени капітан команди Назар Пащук.
У сольний концерт «Краще та найкраще» увійшли як нові жарти, так і старі номери, які встигли полюбитися публіці ще за ефірів «Ліги сміху». Ті, хто спостерігав за телевізійними виступами «Замку Любарта», безперечно пам’ятають сценку з банкоматом та епічну боротьбу за весільний букет під інфернальну музику Корнелюка.Окрім гумористичної складової, на концерті лунали запальні пісні та демонструвалося ефектне лайт шоу від луцьких колективів.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter