Мінус 11 кіло і три фобії: волинський медійник поділився першими результатами схуднення. ФОТО

22 Липня 2019

Головний редактор інтернет-видання «Перший» Юрій Ричук прозвітував про результати тренувань і переходу на здорове харчування.

Нагадаємо, місяць тому медійник уклав парі з директором будівельної компанії «Інвестор» Андрієм Разумовським: Юрій зобов'язався за три місяці схуднути на 20 кілограм, за що має отримати від забудовника велосипед.

19 липня минув місяць, як Юрій Ричук почав займатися з відомим луцьким тренером Віталієм Андрейчуком, про що він і повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Звітую: мінус 11,8 кг. І мінус три фобії-стереотипи.

Перша. Що буду постійно голодний, хотітиму круасанів, смаженої картоплі і пива. Неправда. 5-разове харчування, колеги-однодумці, кулінарні чари моєї Оксани Ричук – і живу абсолютного повноцінним гастрономічним життям. Більше того – система харчування дає можливість відкривати нові смаки. От вчора, наприклад, це був булгур.

Друга. Про виснажливі остогидлі тренування. Коли важко, коли ти як на галерах, коли сім потів сходить, а ти молиш Бога, аби це скоріше скінчилося. (угу, справді так думав). Ніфіга. Вправи дуже навіть помірної важкості. Плюс відрази до них жодної – бо відчуваєш нарешті, шо у тебе є м’язи ))

Третя. Що спортзал – то взагалі не моє. Ну от шо там робитиму між тими зазнайкуватими і зацикленими зож-фанатами? Та вони тільки й говоритимуть шо про тріцепс і салати з авокадо! (зрештою ця фобія трохи заснована на реальних подіях)) Але у БУДУЙ ТІЛО – геть не так. Тут усі такі як я) І купа знайомих. І кльові тренери. І свіжі яблука. І пахучі рушники. І взагалі – файна, ненапряжна і дружня атмосфера.

Так що війна з лінню поки що проходить без втрат, одні перемоги)», – написав він.2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter