«Ми вакциновані, але привезли з Одеси коронавірус», – луцька ютуберка про хворобу. ФОТО

25 Вересня 2021

Ютуберка Анна Єкименко-Поліщук розповіла, що разом зі своїм чоловіком перехворіла на коронавірус. Лучанка запевнила, що перенесла хворобу в легкій формі, оскільки була вакцинована.

Про це йдеться на її інстаграм-сторінці:

«Ковід 2.0

Отож, ми з Віталієм Поліщуком вийшли з самоізоляції. І так, ми вакциновані, але привезли з Одеси коронавірус. Бо чого ото з моря з порожніми руками вертатися.

Багатьох це здивувало. Але вакцина не гарантує вам того, що ви не захворієте. Вона дає більше шансів вижити. Тим більше, що вірус весь час мутує. Та й загалом поки немає у світі рішення, як назавжди його позбутися.

Однак, ми перенесли хворобу в легкій формі. І, зважаючи на те, що в мене астматичний бронхіт, то вважаю, що вакцина виконала свою місію. В мене не було ніяких ускладнень.

Загалом, ми покупалися в морі, при +16, змерзли на вечір. І вранці прокинулися не дуже здоровими. Тож щиро були впевнені у тому, що ми трохи дурні. І пили чаї. Уже в Луцьку в нас зник смак і нюх. І ми зрозуміли, що щось таки тут не так. Тест підтвердив.

Пробули вдома, пили вітамінки. У мене була слабкість. І усе. Вишли з самоізоляції) Зараз я трохи погано відчуваю запахи. Смак повернувся (ура! Бо от з фантомними смаками і харчуванням були проблеми)

Найсумніше в цій історії, що я пропустила Форум видавців. Але уроки засвоїли: більше ніяких нічних потягів Укрзалізниці та хостелів. Принаймні поки. І так, якщо потрібна буде повторна вакцинація – ми підемо».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter