«Ми в очікуванні»: луцький керівник опублікував зворушливе відео. ФОТО, ВІДЕО

14 Жовтня 2019

Екс-директор «Карамель кафе» і директор «Бар 11» Сергій Капацина зізнався, що їхня сім'я чекає на малюка. Його дружина, Марина Капацина, написала пост про зміни, які відбулись у її житті, відповідальність та про перші поштовхи дитини.

Про цю чудову новину закохані повідомили на своїх інстаграм-сторінках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЧОРНУ ІКРУ – ТО ЛОЖКАМИ: ЛУЧАНИН ЗДІЙСНИВ СВОЮ ГАСТРОНОМІЧНУ МРІЮ. ФОТО, ВІДЕО

«Що змінює жінку?

Кожна може дати свою відповідь. Когось може змінити зачіска чи колір волосся. Когось змінює професія. Когось змінюють друзі чи оточення, місто, країна. Може змінити біда чи навпаки щастя.Когось змінює кохана людина поряд.

Проте, ніколи ніщо так не вплине на жінку, як нове призначення у її житті – материнство. Не буду застосовувати термін «вагітність», адже це звучить як діагноз. З першого дня, коли ви дізнаєтесь про свій цікавий стан, ви – мама, бо вже ви несете відповідальність, ви вже думаєте не за себе – на першому місці ваш малюк. І як би це банально не звучало, але це дійсно правда.


Спочатку кожен шматочок їжі я обдумувала чи варто їсти, і розривала Google, параноїчно надзвонювала лікарю і тд; на живіт вже не лягала, як тільки дізналась що вагітна; потім те ж було і зі спиною, лівий бік – ван лав, і це все для малюка. Головне слово в нашій сім’ї – «не можна»


Про перші поштовхи я взагалі мовчу, бо я реально плакала від щастя, а коли ти починаєш «розуміти» що кроха хоче...коли вже на підсвідомому рівні ви спілкуєтесь, готуєте один одного до зустрічі, здається. що всередині тебе весь світ. Могла б – цілувала своє "пузяо" кожного дня, та фізично не можу, тому цю роботу виконує чоловік. Одним словом – вже зрозуміло, що цих емоцій не описати, і те, що я говорила раніше комусь про дітей – забудьте.

Ми в очікуванні!», –йдеться у дописі.3

Читати ще

Коментарі

Незадоволений читач

Керівник чого???????

Навчіться писати заголовки тому що нічого не зрозуміло!!!!!!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter