«Ідеаліст»: у центрі Луцька з'явилася нова кав'ярня. ФОТО

21 Вересня 2021

Назва «Ідеаліст» – це про прагнення до ідеального, до вдосконалення себе та продукту кожного дня. Такою є основна концепція нової кав’ярні, що відчинила свої двері в самому центрі Луцька 17 вересня.

Про це пише «Район.Луцьк».

«IDEALIST COFFEE CO.» – це не просто мережа кав’ярень по всій Україні, створена у 2019 році, а повноцінна кавова компанія: від вибору зелених зерен, їх підготовки та обсмаження до смакування клієнтами готової якісної кави в чашці.


Луцький заклад став чотирнадцятим у мережі, а також першим франшизним проєктом. Вибір саме цього міста – дещо нестандартний для компанії, адже до цього кав’ярні відкривали лише у великих містах. Та він не випадковий, радше символічний, адже для фундатора компанії, Сергія Корецького – це рідне місто.

Власницею чотирнадцятого «Ідеаліста» стала Ангеліна Богданович, управителем проєктом – відомий луцький ресторанний менеджер Сергій Капацина.


«З величезним задоволенням і любов’ю ми вклали сюди душу, можливості, час, гроші і зусилля для того, щоб лучани та гості міста змогли насолоджуватись яскравим смаком кави спешелті», – каже Сергій Корецький.

Луцький «IDEALIST COFFEE CO.» – це невелика лофт-кав'ярня зі стильними дрібничками та витриманим глибоким смарагдовим кольором, що додають закладу затишку та атмосферності.


Десерти, які куштуватимуть гості закладу, індивідуально розробляє відома у Луцьку кондитерка Мар'яна Богданович, сестра власниці закладу. Її авторські солодощі вже стали відомими серед лучан і одержують найвищі оцінки від клієнтів. Тому сестри вирішили створити таку перспективну бізнес-колаборацію, щоб тішити лучан щодня. Тож це ще й сімейна кав'ярня.


За словами Сергія Корецького – це принципово якісніші 100% зерна арабіки, які ростуть лише в окремих регіонах і мають спеціальні властивості. Заклад розпочинає свою роботу з моносорту з Колумбії, який має яскравий та виражений смак справжньої кави. Також в кав’ярні пропонується 7 видів іншої кави, які є базовими у компанії.

«IDEALIST COFFEE CO.» відомий в Україні так званими асортиментом кави, що готують в закладах. Буде і в луцькій кав'ярні декілька кавомолок з різним зерном. В першому бункері буде традиційний «IDEALIST specialty blend», де декілька видів арабіки спешелті змішуються між собою.


Другий бункер – експериментальний. У ньому змінюватимуться сорти кави. За словами Сергія Корецького, спочатку це може бути Колумбія, потім її замінить Ефіопія, потім Руанда… Ці експерименти для того, щоб люди пізнавали різні смаки з різних країн і обирали собі до душі.

Серед кавових напоїв номером один у мережі є фільтр кава.

«Люди, які спробували "справжнє американо" – так ми називаємо фільтр каву, і відчули чистий смак, вже не п’ють нічого іншого. Я сподіваюся, що в Луцьку цей кавовий напій теж набуде популярності. В луцькій кав'ярні також у вільному доступі постійного буде декілька сортів різних видів ароматного напою», – каже Сергій Корецький.


Ще однією родзинкою компанії «IDEALIST COFFEE CO.» є дріп кава. За словами засновника компанії, ця культура споживання кави зародилась в Японії в кінці 80-х років. Це та ж популярна фільтр кава, але в індивідуальному пакетику, яку кожен зможе придбати та приготувати вдома, в офісі, в подорожах та на природі.

Секрет ідеальної кави від засновника компанії «IDEALIST COFFEE CO.» – потрібно заварювати каву не окропом, а при температурі 92-95 градусів і зачекати після цього 1,5 хвилини, для того, щоб напій трішки охолонув і розкрив максимум своїх смакових властивостей.Кав’ярня«IDEALIST COFFEE CO.» працює з 17 вересня кожного дня з 8:00 до 22:00, з 9:00 у вихідні. Адреса закладу: місто Луцьк, проспект Волі, 8.

«Ми вас будемо радувати зранку, в обід і ввечері», – запрошує гостей Сергій Капацина.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter