Майстер-клас, як обійти диявола: луцька бабуся проти сатани

13 Вересня 2018

Аби піти до церкви, бабуся, яка мешкає на проспекті Відродження, щоранку виходить через вікно, куди підставляє драбину. Вона принципово не користується дверима під'їзду, адже там стоїть кодовий замок. Про це пише ІА «Конкурент».


Кодовим замком жінка поважного віку не користується, бо переконана, що "це від Сатани". Про це журналісту ІА «Конкурент» розповіла сусідка літньої жінки, пані Лілія.

Вона розповіла, що, коли мешканці будинку збирали кошти на ремонт під'їзду та встановлення кодового замка, бабуся здала гроші лише на ремонт.

Кодовий замок мешканці будинку на проспекті Відродження встановили вже давно, відтоді бабуся знайшла альтернативу вхідним дверям – вікно власної кухні, через яке вона, підставивши драбину, виходить у справах чи до церкви, яку вона відвідує щоранку. До слова, драбину щоразу вона ховає в підвалі будинку.


Пані Лілія ставиться до дивацтва сусідки по-філософськи. Мовляв, кожен має право робити так, як вважає за потрібне.

Сама ж бабуся через замкнені двері сказала, що нині читає Псалтир і попросила не відволікати її від цього. На прохання розповісти, чому вирішила таким способом покидати межі власної оселі, жінка відповіла, що нічого пояснювати не хоче.


1

Коментарі

Макс

Та хвора бабка та і все на тому

Бафомет

Рано чи пізно Сатана виграє і візьме своє

Ф

Як вам не соромно ! Грьобані Писарі! Таке писати! Сходіть в псих лікарню там таких напалеонів повно!!!! Ви совісті не маєте ! І у вас зовсім немає розуму ,новин , що написати!вже готові обісрати похилу хвору людину на весь інтернет!
А якби у вас така бабуся була? І про неї писали?????! Жорстокі!тупі сволочі

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter