Працює на перемогу: як 102-річна бабуся допомагає ЗСУ

22 Серпня 2022

На чолі родини з Житомирщини стоїть Любов Ярош. Їй 102 роки. Вона з доньками плете «кікімори» для військових. У війську перебувають її онуки. А правнуки, як уміють, теж заробляють гроші на армію.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

«Пані Любі 102 роки. І хоч ходить уже з двома ціпками, але сидіти без діла не може. Разом з доньками та сусідкою вона плете "кікімори". Схема така: пані Люба розсотує мішковину, доньки крючками нитки прив'язують до сітки. Робота кропітка і дуже відповідальна», - розповідає кореспондентка ТСН.

Пані Любов трудиться і згодує своє життя. За 102 роки вона пережила голод у 1933-му. Вижила у Другу світову війну. Тоді її село було окуповане німцями. Радянська влада відправила у заслання на Донбас. Тепер - знову війна.

За непросте життя, вона народила четверо дітей. Має семеро онуків і стільки ж правнуків. Тепер усі разом трудяться задля перемоги. Вона з доньками плете «кікімори». Онуки - у війську. Правнуки теж заробляють на армію, як уміють.

Щоби зробити одну «кікімору», разом трудяться з тиждень. Пані Люба, коли насотає багато ниток, то не йде відпочивати, а сідає поруч «кікімори» і починає співати.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter