Луцький спортсмен переміг бразильця на топовому ринзі Таїладну. ФОТО, ВІДЕО

01 Квітня 2019

Луцький тайський боксер Сергій Снитюк привіз чергову перемогу з поєдику, який відбувся на батьківщині тайського боксу – у Таїланді.

Спортсмен не вперше їздить до цієї країни. Він бере участь у професійних та аматорський боях на тайських рингах з 2016 року. Як розповів Сергій «Таблоїду Волині», цього разу він провів закордоном два місяці, живучи та тренуючись у залі Sitmonchai, та двічі змагався на топових стадіонах Таїланду:

«Перший турнір відбувся на стадіоні MAX Muay Thai. Я боксував з бійцем номер один цього стадіону, та і всього Таїланду, у ваговій категорії 77 кілограм – Jaipetch Sitjaopho».

«Другий бій був традиційний – п’ять раундів по три хвилини. Моїм суперником був бразилець Jean Carlos Рereira. Бій проходив на стадіоні Lumpinee Boxing Stadium. Там нереально круто. У цьому поєдинку я отримав перемогу» , – розповідає Сергій.

Також спортсмен повідомив, що у недалекому майбутньому планує боротися на Чемпіонаті України та пройти відбір на Чемпіонат Європи з тайського боксу серед аматорів.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter