Луцька телеведуча відповіла на плітки про свою вагітність. ФОТО

16 Січня 2019

Луцька телеведуча Галина Падалко прокоментувала зворушливе освідчення коханого, яке відбулося на березі океану, та відповіла на плітки про свою ймовірну вагітність.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«...Я вважала наші стосунки надто ідеальними, для того, щоб псувати їх шлюбом, але ти мав інші плани на них. І я погодилась. Погодилась на, мабуть, найбільшу авантюру мого життя. Бо в наших стосунках за мудрість та адекватність відповідаєш ти.

Це було дуже красиве та зворушливе освідчення... Таке, про яке тільки можна мріяти (якщо ти взагалі мрієш про освідчення). Секунд 40 я нічого не могла сказати, адже була ошелешена і точно не готова до такого розвитку подій. Мені абсолютно би підійшла в той момент фразочка Віка Поліщук , яка аналогічно, не підозрюючи планів Сергій Федчук , сказала: «Ти що гониш?». А я навіть це сказати не могла. За деякий час просто прошепотіла коротке «Так», бо в мене не було навіть підготовленої «рєчі» для таких випадків. І заплакала. Не знаю чому. Мабуть, за своїм прекрасним холостяцьким життям», – написала Галина.

За її словами, це було дуже неочікувано. Тому зараз вона потопає у запитаннях та плітках про її ймовірну вагітність, яка стала темами для розмов «сусідніх столиків у кафе, де сидять мої знайомі».

«Освідчення, коли стається «позитивний тест», надто прогнозовані, не такі романтичні та здаються вимушеною мірою або ж умисним каталізатором цієї події однією з сторін, а не доброю волею двох людей, які просто люблять одне одного і будують плани на прекрасне спільне майбутнє...

Мені похрін на ці розмови, але мою маму, високоінтелектуальну інтелігентну жінку старої моралі, це, вочевидь, засмучує. А мені бридка ця тенденція загалом. Тенденція, коли найвірогіднішою причиною заручин та весіль зараз адекватно вважати «зальот». Міряючи своїми лекалами, так багато з вас видає свою примітивність мислення.

Сорі, гайз, не вагітна я. Так буває. Коли двом людям добре просто так разом. Без ніяких негативних помислів, меркантильних вигод та подвійних сенсів. Коли стосунки будуються на партнерстві, повазі та підтримці»
7

Читати ще

Коментарі

олег

щастя любить тишу

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter