Успішно!

Луцька художниця відповіла на запитання телеканалу «1+1». ВІДЕО

«Що для вас є найскладнішим у самоізоляції?» – таке питання минулої п’ятниці поставив ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв.

«Що для вас є найскладнішим у самоізоляції?» – таке запитання минулої п’ятниці поставив ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв. Він закликав глядачів записувати відео з відповіддю та завантажувати в соціальні мережі.

Луцька художниця Алла Харчук долучилася до опитування та записала ролик з розповіддю про те, на що надихнув її карантин.

«Коли почався карантин, як хвилювалася, як далі зможу продовжувати свою діяльність, адже дуже люблю моїх учнів. Але також я подумала, що, можливо, це час почати працювати по-новому, втілювати свою мрію в життя. Я давно мріяла про українськомовну онлайн-школу живопису. Завдяки карантину я її створила і дуже радію, коли бачу успіхи моїх учнів. Звичайно, я дуже сумую за творчими посиденьками, коли ми за чашкою чаю говорили про мистецтво, але знаю одне: карантин мине і ми знову зустрінемося! Дуже хочеться їх обійняти і побажати гарного настрою», – поділилася Алла.

Додати новий коментар