Луцька дизайнерка креативно привітала програму «Рагулі». ФОТО  

22 Червня 2021

Дизайнерка колажів Зю Побережнюк привітала проєкт «Рагулі» з 12-ою річницею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВЕРЕЩУ ПО ВСІЙ ХАТІ, ЯК ДУРНА»: РОБОТИ ЛУЦЬКОЇ ДИЗАЙНЕРКИ ПОКАЖУТЬ У КИЄВІ

Допис вона розмістила на своїй інстаграм-сторінці.

«Проєкт @ragu_li святкує цього року 12-ту річницю з дня заснування. Я з ними практично від початку – ще з часів роботи сайту, де викладали фото з вечірок українського "бомонду".

Раніше цей проєкт був про агресивний несмак публічних людей або ж тих, хто дуже хотів стати публічним. Але зараз Рагулі – це набагато більше. У них окрім власне Рагулів є проєкт "Читанка", де обговорюють українські книги у прямому ефірі, проєкт "ПТС" (По телевізору сказали) – це розбір журналістського трешу і антиукраїнської пропаганди у нашій же країні.

Наразі випуски Рагулі – це чітка свідома позиція – проти меншовартості і малоросійства, проти "какая разніца", проти дешевих пантів, проти сексуалізації дітей, це про рівні права та про те, що нам, українцям, є чим пишатися і не можна ні в якому разі прогинатися під чужі інтереси.

Я дуже люблю цей проєкт і вдячна @marmulya , @andriypavlenko і всій команді, яка причетна до його створення. Вони роблять дуже багато насправді, адже було купа історій людей, які подивилися випуск і зрозуміли для себе, що "разніца" таки є.

Нещодавно Таня і Андрій влаштували зустріч з глядачами. І мені вдалося на неї потрапити (хто дивився мої сторіз про блукання Києвом, то й знає, з якими пригодами я на неї добиралася).
Кароч, що ще сказати – Рагулі то моя давня любов. Тому цей колаж теж робила з великою любов’ю», – пише Зю.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter