Луцька блогерка та бізнесвумен знайшла нового друга.ФОТО

15 Червня 2019

Луцька інстаблогерка відома під ніком @iradi_ поділилася зворушливою історією появи в її родині надійного друга. Жінка вечеряла з чоловіком і сином в одному з луцьких закладів і раптово вирішила взяти додому дворового песика. Це рішення було спонтанним, але цілком виправдало себе, адже Ірина вже ділиться в своєму блозі успіхами нового друга та розповідає історію їх спільного життя.


«Як це: приручити дворового песика в сім’ю?

Не всі на таке підуть, проте багато з нас допускав таку думку.
Почну з того, що рішення було доволі спонтанним і на грані емоцій, адже наша Ава це справжня мілаха, яку в центрі помічав чи не кожен. За вечерею з чоловіком у Бравому Швейку, коли ми зустріли вперше Аву, я раптово набралась сміливості і сказала це в голос: «давай її заберемо». Ми довго не думали, поїхали в порт, купили поводок, шампунь від бліх і засіб від глистів. Повернулись у назад і моя подружка нас все ще чекала. На цьому романтика завершилась.

Ава виявилась доброю і розумною, проте ще зовсім маленькою і не навченою. Ми стикнулись з проблемою її жителів на тілі і в ньому, вона не зовсім хоче гуляти на прив’язі, вона звикла справляти потреби де їй заманеться, адже до того, будучи без хатньою — вона саме так і робила. Ава боялась самотності, тому її було не реально залишити вдома і навіть спати сама вона не хотіла, лише коли хтось з нею залишається в іншій кімнаті.

Я була у відчаї і почала думати, як з нею правильно вчинити... Була думка навіть віддати комусь, щоб не створювати дискомфорт сім`ї і сусідам, яким вона встигла не одноразово нашкодити. Але віддати вже рідну душу комусь я не змогла.
Були ідеї попрацювати з кінологом, щоб навчив і нас і її правильно зживатись у соціумі, але мені підказали спробувати самій.День 1:

Ава вже реагує на моє «Фу» і розрізняє чітко мої емоції, що є добре, а шо погано. Вперше залишилась вдома сама на годину. Справила свої потреби в дворі (тепер я і пакетики не розлучні) а не вдома чи під’їзді та спала у іншій кімнаті без нас, не прокидаючись ні разу.

І це лише 1 день, коли я почала нею займатись.

Відчуваю, що не дарма вона з`явилась у нашому житті і я це доведу, тепер моя картинка ідеальної фемілі майже склалась.

Продовженню бути», – написала Ірина.


5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter