«Lots of socks» : як на Волині долучалися до всесвітнього флешмобу

22 Березня 2019

Нещодавно у світі відзначили День людей з синдромом Дауна. В цей день, 21 березня, проводядться події та заходи, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості та адвокації захисту прав людей з цим синдромом.

«Lots of socks» – традиційний флешмоб, який проводиться 21 березня по всьому світу. Люди одягають шкарпетки різного кольору, які символізують непарність хромосом, аби відчути на собі, як це – відрізнятися від інших.

Долучилися до всесвітньої акції і на Волині. Зокрема, у Луцьку на сцені Палацу учнівської молоді відбулася друга церемонія вручення відзнак «Сонячна премія» громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку, повідомляють Волинські новини. Організатори заходу нагороджували «сонячною премією» тих, хто безкорисно допомагає сонячним дітям своїми справами.


Також благодійна акція «Кольорові шкарпетки» відбулась у Нововолинську, де містяни мали можливість придбати кольорові шкарпетки та допомогти «сонячній» дівчинці Софії Томчук. Під час акції зібрали 5 000 гривень., пише Буг.


Долучився до акції і луцький ЦНАП, у приміщенні якого сонячні діти Уляна та Віктор з громадської організації Сонячні діти Волині-ВОГО «Даун-синдром» пропонували відвідувачам ЦНАП придбати різнокольорові шкарпетки. Всі виручені кошти спрямували на підтримку організації.


Підтримали всесвітній флешмоб і працівниці Волинської обласної бібліотеки для юнацтва:

Відбулась акція «Lots of socks» і у стінах Волинської ОДА:

Також до флешмобу долучилися відомі лучани:

Працівниця Волинської ОДА Катерина Павлова:

Керівник театру-студії «Гармидер» Руслана Порицька:

Колористка та актриса Юлія Варченко:

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter