Лікарка акушер-гінеколог з Волині отримала нагороду ООН

22 Липня 2022

Лікарку акушер-гінеколога Камінь-Каширської ЦРЛ Валентину Бегаль нагородили відзнакою за надання меддопомоги населенню, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про це пише газета Полісся.

Її та ще трьох медиків Волині представили до нагороди обласна державна адміністрація та громадська організація «Союз інвалідів Чорнобиля Волині». Нагородження відбулося у Будинку профспілок у Києві.

Валентина Михайлівна пропрацювала у Камінь-Каширській лікарні десять років до аварії на ЧАЕС та ось уже майже 36 після неї. Тому запевняє, що наслідки радіаційного опромінення викликали та продовжують викликати важкі захворювання у значної кількості людей.

Як зауважують експерти, сьогодні досвід України щодо подолання шкідливих наслідків Чорнобильської катастрофи є надзвичайно цінним для міжнародного співробітництва. Недаремно Організація Об’єднаних Націй допомагає Україні впроваджувати партнерські проєкти, спрямовані на повернення життя на постраждалих територіях у нормальне русло.

Запровадження ж за дорученням Генерального секретаря ООН пана Гі Муна за згодою з агентствами ВОЗ, наукового Комітету ООН з дії атомної радіації міжнародної медалі ООН «Медпрацівник Чорнобильської катастрофи – за заслуги» — це знак пошани до медичних працівників установ, які надають медичну допомогу потерпілим від наслідків аварії на ЧАЕС.

До слова, як йдеться у повідомленні Федерації профспілок України, номінанти, які отримали зазначені відзнаки, будуть занесені до БЛАКИТНОЇ КНИГИ СВІТОВОЇ СЛАВИ за заслуги з надання невідкладної допомоги потерпілим верствам населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter