Красуня дня: розумниця Дарина

30 Червня 2019

У продовження нашої рубрики «Красуня дня» знайомимо вас з неймовірно розумною Дариною Онишко. Дівчина знає 5 мов: польську, українську, англійську, російську та норвежську (букмол).

Дарина навчалась на факультеті політології в Осло та закінчила університет у Вроцлаві, де отримала багаж знань про міжнародні відносини. Зараз місце навчання дівчини – Варшава.

Красуня захоплюється політикою та мала можливість попрацювати у Почесному Консульстві України у Вроцлаві. Дівчина обожнює подорожувати та споглядати різні культури світу. Дарина неабияк цікавиться тим, що відбувається в Україні, і розповідає через свою сторінку у фейсбук про українські традиції, кухню та звичаї іноземним друзям.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter