Красуня дня: романтична журналістка Юлія

19 Березня 2019

Прізвище цієї дівчини повинне бути знайомим читачам «Таблоїда Волині».

Адже Юлія Гаврилюк публікувала декілька цікавих матеріалів на сторінках нашого інтернет-глянцю.

Юлія – дуже творча і романтична особистість. Окрім захоплення журналістикою, дівчина пише вірші та грає у театрі "Коло Лесі".

«Найбільше диво – бути», – вважає красуня.8

Читати ще

Коментарі

коментатор

цікаво, що про неї думає Ен?

Ен

Ен би вдув!

Юлія

Ну скиньте вже накінець сторіночку того Ена, пліз.))))

спостерігач

за результатами моіх численних спостережнь, які пізніше переросли у дослідження (так як перший процес змусив все ж вникнути, невимовно захопивши тим фактом, що я на протязі певного відліку часу не спромігся знайти у цьому індивідуумі жодноі негативноі риси, реакціі, діі) я наважуюсь ствержувати, що (сам диву даюсь, так як не дуже захоплююсь людськими істотами, всі мені як один уроди, але тим не менше) даний об.єкт - досконалий. наявність безмежноі кількості позитивних рис і абсолютна відсутність протилежних створює неймовірну консистенцію краси. вона у кожному прояві, вона переслідує тебе всюди. рух сміх погляд силует вчинок слово... куди не глянь. нічого лишнього. довершене творіння. (досі не вірю)

на цій забутій планеті не так багато залишилось справжньоі вроди, не так багато прекрасного, і, тимбільше, досконалого. пов.язано з надмірним бажанням людського роду (саме через це так ненавистного мною) бути вірусом - виривати усе цінне, (створене вищим розумом, а значить довершене) під корінь, знищувати і забувати.

тому

захоплюйся (звертання до особи чоловічоі статі, яка це читає), поки є можливість. не треба чекати, коли об.єкт стане відомим (а він стане обов.язково, повір), покаже всю свою внутрішню/зовнішню вроду (якщо вона, звісно, до того моменту не зміниться під впливом зовнішніх негативних чинників, яким притаманно впливати у процесі сходження на особистостей, що прагнуть підкорити вершину), і зробить іі еталоном завдяки здобутій популярності та водночас недосяжним образом, з яким ти уже не стикнешся десь у маршрутці (як зараз).

тому

думай, мужик.

всім пака.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter