«Кожна серія для мене – ніби «відшмагали батогом»: волинянка про шоу «Холостяк»

30 Жовтня 2018

Переможниця останнього сезону популярного телешоу «Холостяк», волинянка Іванна Гончарук розповіла, як звільнилася з роботи заради проекту та що сталося з нею після перемоги.

Емоційним дописом дівчина поділилася на сторінці в Інстаграмі.

«Одного дня, я приходжу до Шефа і прошу відпустити мене на «Холостяк». - Ти звільнена! Йди і змінюй своє життя кардинально і ще одне, я завжди знав, що ти не така як усі, успіху! Завжди буду вдячна за Вашу віру!

«Холостяк» . Найбільш свіжий етап, який ще добряче пам’ятаю. Обожнюю пригадувати всі моменти, я була по-справжньому щасливою, кайфувала від усього! Завжди вдячна Тобі за все! Перевернув мій світ з ніг на голову! Таке враження ніби життя поділилось на «до» і «після»! Десь на середині, межа між проектом і реальністю стерлась до чорта лисого! І пішла з головою... Прожила би ще раз? Так, і ще, і ще...

Потім суцільний безлад, загубилась...Мене вже не впізнати!!! Знаю, як всі мої боялись. Все розуміла , але була такою егоїсткою, що «чхати хотіла на вашу турботу». Улюблене заняття - «гуляння наодинці». Раптом все так змінилось... Мені подобався той стан, ніби «наркотична тьма». Кудись йду, мене ж ведуть.

Нарешті ефіри... Кожна серія для мене – це ніби «відшмагали батогом». Особливо я була не стійка до тих паршивих коментарів... Тепер скажу вам дякую, Ви нагадали мені, що життя - це не завжди медок! Потихеньку все стало на місяці... 6 років мого життя.

Не треба цього «для когось», або «чиєсь»! Вернусь до головної думки, Київ став моїм вчителем, другими батьками у важливий період мого становлення, ніхто так не знає мене як Ти! Стільки секретів моїх зберігаєш, так сильно мене любиш! Як складеться і де буду – не знаю! Але прошу, не Відпускай!», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter