«Коли пробудилася імператорська кров»: як відомий волинський «лелека» розважався у Відні. ФОТО

27 Червня 2019

Нещодавно відомий волинський акушер-гінеколог Вадим Петровський відвідав Всесвітню конференцію з репродуктології, на якій виступив доповідачем.

Захід відбувся у столиці Австрії – Відні. В рамках відповідального ділового візиту, головний волинський «лелека» мав час і на відпочинок, який провів разом з колегами та дружиною в одному з віденських ресторанів. Почуття гумору подружжю Петровських не займати, про що свідчать позитивні фото, яким поділився лікар на своїй фейсбук-сторінці:


«Момент, когда в наших жилах проснулась дремлющая императорская кровь», – підписав Вадим серію фото, на яких позує в ролі австрійського офіцера.

Як розповів Вадим «Таблоїду Волині», на світлинах він позує зі своєю дружиною – Тетяною Петровською, а також з директором Української асоціації репродуктивної медицини Олександром Юзько та вченим-репродуктологом Олегом Берестовим.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter