КАСЕТИ: луцький репер випустив кліп на новий трек. ВІДЕО

14 Лютого 2022

Дебютний кліп Вася Шу на пісню «КАСЕТИ» – вже в мережі. Продюсер Тарас Дацюк та режисер Володимир Штунь зняли кліп із репером в одній із квартир Привокзального району Луцька. Зйомки відбулись іще торік, але відеоробота чекала на оприлюднення саме у свій день – День закоханих.

На зміну настрою нещодавньої гучної прем’єри лайву ЧЮЄШ та участі в треці Alyona Alyona – реп з Волині, які стали початком нового етапу творчості репера, КАСЕТИ повільно та поступово розкривають важливу для Шу рефлексію про минуле. Рух та розвиток завжди приходять опісля усвідомлення та прийняття. І це не завжди про логічні висновки, а й про звичні для кожного почуття. Пройняті побутом спальних районів та луцьким стилем Васі Шу, КАСЕТИ вкотре дають пригадати нам про людей, які лишають терпкий і важливий слід усередині нас.

Як каже сам репер: «КАСЕТИ – то про ностальгію. Кисло-солодка туга за вчора, коли ми ще були щасливі так, як вже більше ніколи не будем. То про спогади, записані в піснях, які тоді були нашими улюбленими. Проснися зранку і послухай мої касети.»

Сингл доступний на всіх стрімінгових платформах, а кліп уже можна переглянути на ютубі:

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter