«Карантин, ізоляція»: луцький фотограф показав, як відсвяткував свій день народження. ФОТО

30 Березня 2020

Фотограф Влад Кардаш вчора відсвяткував свій 25-ий день народження. Цього року, як зізнається лучанин, він не зміг організувати «тусу», а зібрався разом з рідними на подвір'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МОЄ НАТХНЕННЯ»: ЛУЦЬКИЙ ФОТОГРАФ ЗВОРУШЛИВО ПРИВІТАВ НАЙРІДНІШИХ ЖІНОК. ФОТО

Про це Влад повідомив на своїй інстаграм-сторінці:

«Привіт, мої 25

Ніколи не думав, що зустріну свій День народження ось так. Карантин, ізоляція і немає можливості зібрати тусу, як зазвичай, на 30+ людей... Та все ж, сьогодні зустрічаю його в себе вдома на славному подвір'ї з найріднішими.

Я почав відчувати плюси цього карантину, усвідомлювати цінність тих, хто поряд з тобою. Люди підіймають ті теми що "давно застарілі" та "неактуальні", проводять час з тими, з ким давно забули та не ставили в пріоритеті.

Я провів ці 25 так, як хотів, і радів кожному вашому дзвінку та привітанню в direct. І в скаженій погоні саме сьогодні я відчув певний relax. Чого і вам всі бажаю.

Я неймовірно вдячний кожному з вас, хто зателефонував і хто написав мені добрі слова. Кожен з вас зроби цей день ідеальним та незабутнім.

Будьте мудрі та бережіть своїх близьких. Пишу ці слова з певним рівнем алко в крові та все ж, дякую. Просто дякую, що це відбулось саме так».

«Таблоїд Волині» приєднується до привітань і бажає здоров'я. Будь щасливим!

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter