ІнстаранОК: волинські холостяки. ФОТО

11 Листопада 2019

Словник нам підказує, що холостяк – це чоловік, який не має каблучки на безіменному пальці, себто – неодружений. Це чоловік, який цінує, передусім, особисту свободу.

Сьогодні, у День холостяка, для нашої постійної рубрики «РанОК» ми зібрали ТОП холостяків Волині.

Павло Луцака

Він – впевнений у собі та цілеспрямований чоловік. Павло – модель та фотограф, який вміє обирати особливі місцини для зйомок.


Дмитро Березюк

Ламберсексуал та майстер, який має золоті руки, Дмитро вміє «оживляти» дерево – чоловік власноруч створює музичні інструменти. Такий майстер вдома – свято для жінки: у вашому будинку завжди буде музика, щастя і «гулятиме» запах лісу.


Макс Тарківський

Макс – фотограф, який вміє «ловити» ідеальні світлини. Такий чоловік – суцільний плюс для активних блогерок, оскільки щасливиця завжди матиме фото, щоб запостити в інстаграм.


Барабуха Вадим

Вадим – стендапер та власник затишної кав'ярні «Цекава». Волинянин завжди може розсмішити, вислухати та зробити ідеальний напій.


Коробчук Павло

Розумний, чесний та ввічливий – це все про нього. Павло зможе розповідати про кохання щодня і жодного разу не повторюватись.

Святослав Степанчук

Святослав – позитивний чоловік з оксамитовим голосом. Цей чоловік обов'язково підніме вам настрій навіть у найпохмуріший день.


11

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter