Успішно!

ІнстаранОК: як прокидається відома блогерка з Луцька

Блогерка з багатотисячною аудиторією, знана як lerkazukerka, показує своїм підписникам яскраве і насичене життя.

Сьогодні в традиційній ранковій рубриці нашого видання ми поділимося атмосферою ранку Валерії Кузьмінчук. Блогерка з багатотисячною аудиторією, знана як lerkazukerka, показує своїм підписникам яскраве і насичене життя. З чоловіком Максом Валерія зараз живуть на два міста: мають житло в Луцьку, орендують – у Львові. Дівчина старається отримувати задоволення від життя в будь-яких умовах. І як отримати заряд спросоння вона розповіла нам.

Ранок Валерії може починатися і в обідню пору, адже дівчина часто може засиджуватися до глибокої ночі, але деякі ранкові ритуали незмінні, навіть якщо ранок о 13:00.

- Як рано прокидаєшся?

- Прокидаюсь десь о 10:30-11:00, якщо не маю планів на ранок. Якщо щось планую, то встаю без проблем по будильнику, будь це хоч 4-та ранку.

- Які ранкові ритуали маєш?

- З ранкових ритуалів: прокинутись, потягнутись, пообніматтсь з Бусьою (собачка Валерії) і з Максом, якщо він ще не встиг втекти. Обов‘язково зранку маю випити лате. То залежність. І зайти в інстагам: інколи як зайду зранку, то вилажу звідти в обід.

- Ти навіть маєш тег #цукерка_не_готує, то чим і де Цукерка зазвичай снідає?

- Сніданки у нас зазвичай пізні і зазвичай в кафе. Якщо я і готую, то це щось елементарне: тости, гранола, яєшня.

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

- Хто прокидається першим, ти чи Макс?

- У кого є плани на ранок, той і встає перший. Якщо планів немає, то спимо довго обоє.

- Як минає ранок #інстапесБуся?

- В неї ранок триває цілий день, ця собака найбільше любить спати, ну і вік уже трохи бере своє. Вона довго спить. Прокидається разом з нами, снідає, трохи грається, бігає по двору і знову спить. А ще наша собака скавчить, коли у нас дзвонять будильники, ніби просить їх виключити, бо вони їй заважають.

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

- Ти спиш з телефоном в ліжку?

- Телефон лежить поруч ліжка на тумбочці.

- Опиши ранок своєї мрії.

- Ранок моєї мрії поруч з коханим на березі моря/океану, щоб було чути шум прибою крізь відкриті вікна і довгі білі тюлі розвівались легеньким вітерцем. Ми нікуди не поспішаємо і маємо можливість просто поніжитися у білих простирадлах і натішитись один одним.

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

- Чи подобаєшся ти собі зранку? Можливо, робиш ранкові фото. Якщо маєш такі, поділися з нашими читачами.

-  Зранку собі то подобаюсь, то ні. Це залежить від того, як почуваюсь, в скільки лягла, що твориться з моїм волоссям, кучері непередбачувані. Ранкові фото давно не робила, а от сторіс часто знімаю ще будучи в ліжку.

- Які ранки полюбила більше, луцькі чи львівські й чому?

- Луцькі ранки завжди більш розмірені і спокійні, Львівські майже завжди розплановані і метушливі, кожні з них люблю по своєму.

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

- Що радиш нашим читачам робити щоранку?

- Щоранку раджу давати собі трішки часу, щоб поніжитися в ліжку, потягнутися, бопід час того, як ми потягуємось, наш організм виробляє гормон щастя. Не підривайтесь і не спішіть. Займіться коханням, або просто обіймайтесь з тим, з ким ділите ліжко. Ранок має бути спокійний та розмірений. Сходіть в душ, готуйте сніданок під улюблену музику, надихайтесь.

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

Валерія Кузьмінчук
Валерія Кузьмінчук

 

Додати новий коментар