«Яжемать» vs «Базарник»: продавець прокоментував скандал з мамою

29 Січня 2019

У Фейсбук-спільноті «Теревені про Луцьк» з’явився допис від користувачки Любові Матвійчук, в якому жінка повідомила про неввічливе ставлення до неї з боку одного з працівників Варшавського ринку.

«Перш ніж почати писати свій пост хочу вибачитись перед підприємцями та продавцями, що працюють на базарі і залишаються людьми. Пост лише про одного хама, назву його «базарник!».
Цей базарник, нахамив мені лише за те, що зайшовши до нього в магазин, я не щільно закрила двері, а лише причинила. Вибачившись, я пояснила, що залишила на вулиці коляску з дитиною. На що посипались знов хамскі крики: що я повинна платити йому 500 гривень за опалення ( за що??? за ту хвилину перебуваючи в магазині) і що на базар потрібно ходити з грошима а не з дітьми.
Після чого я похабцем вибігла, а він у слід «виліз» з магазину і ще щось кричав. Що саме я не прислухалась, бо хотіла швидше відвести коляску з дитиною.
Що хочу сказати «базарнику»! Я не опускатимусь до твого рівня і не хамитиму. Закон бумерангу ще ніхто не відміняв. Життя не передбачуване! І залишатися «Людиною!», так, саме Людиною потрібно завжди!!! Люди, будьте добрішими один до одного!», ‒ йшлося у дописі.

Публікація викликала неабиякий дисонанс у луцькій спільноті. Коментатори розділилися на два табори: хтось підтримував обурену жінку, інші ж захищали робітника базару.«Таблоїд Волині» поспілкувався працівником ринку, про якого йдеться у дописі Любові Матвійчук.

Чоловік, якого звати Сергій, є продавцем та майстром з ремонту годинників. Він розповів, що на Варшавці працює з 2000 року.

«До мене приходять сотні людей. До всіх клієнтів я відношусь однаково і з кожним намагаюсь спілкуватися його мовою», ‒ ділиться Сергій.

Майстер запевняє, що не одразу помітив дитячу коляску, а зауваження жінці висловив спокійно та ввічливо.

«Я звик виконувати роботу таким чином, щоб після мене її ніхто не доробляв. І навіть для того, щоб поставити новий сегмент у годиннику, повинні бути комфортні умови праці. При мінусовій температурі лагодити годинники неможливо», ‒ ділиться майстер.

«У ситуації, що склалася, не бачу логіки та вагомої причини для конфлікту», ‒ прокоментував чоловік.

Напарник Сергія, який також був свідком інциденту, підтвердив версію свого колеги та додав, що після отриманого зауваження жінка пішла, гримнувши дверима.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter