Як вирішили абсурдний конфлікт між лучанином та гуртом «Антитіла»

12 Лютого 2019

У понеділок, 11 лютого, відбулося чергове засідання суду за позовом Сергія Лапковського, який звинуватив гурт «Антитіла» у використанні його патенту на налаштування параметрів музичної композиції.

Проте ні Лапковський, ні його представники до суду знову не з'явилися, не пояснивши причин, інформує ТСН. Таким чином суд ухвалив залишити позов Лапковського без розгляду і закрив справу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН ПОДАВ АБСУРДНИЙ ПОЗОВ НА ГУРТ «АНТИТІЛА»

Натомість, як повідомли у прес-службі гурту, «Антитіла» подали зустрічний позов проти Лапковського – про захист авторських прав гурту і стягнення усіх судових витрат за попереднім позовом.

«Ми не опускаємося до рівня шахраїв. Відшкодування, яке вимагаємо – 1 гривня. Паралельно ініційовано процес зі скасування абсурдного патенту Лапковського», – йдеться у повідомленні.

«Антитіла» також подякували усім за підтримку і пообіцяли принципово довести справу до кінця, аби кожен музикант в Україні творив вільно.

Водночас у цьому процесі гурт потребуватиме підтримки музичної спільноти у вигляді звернень до Укрпатенту, про що буде повідомлено найближчим часом.

Зазначимо, що напередодні засідання представники гурту поділилися в Instagram деталями позову проти них. Зокрема, повідомили, хто проводив музичну експертизу їхніх пісень для Лапковського, дані якої стали підставою для позову.

Так, експертом виступив композитор, голова предметно-циклової комісії теорії музики Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського, заслужений діяч мистецтв України, голова волинського осередку спілки композиторів України – Тиможинський Віктор Анатолійович.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter