Як у кіно: волинський футболіст освідчився під час матчу. ФОТО

02 Липня 2019

На Волині хлопець зробив пропозицію своїй коханій на стадіоні під час футбольного матчу.

Минулої неділі на футбольному полі в селі Цегів Горохівського району здавалося, все було звично: господарі, знані настільки хорошими футболістами, що рік тому вибороли кубок району, відчайдушно грали з горохівськими «Міщанами», інформує «Волинь».

Лише кілька людей знали про те, що після закінчення матчу футболіст Олександр Кутас мав освідчитися.

Нічого не підозрюючи, Ярослава вболівала за команду коханого з подругами. Може, трохи здивувалася, коли серед другого тайму Андрій Романюк замінив її Сашка на іншого гравця.

Після фінального свистка Олександр йшов на футбольне під аплодисменти команд, а один із його друзів привів від уболівальницької зони здивовану Ярославу.

Щоб зрозуміти почуття дівчини, треба було бачити її щасливі очі, радість у хвилину, в яку Саша став на коліно, сказав вічне: «Я Тебе кохаю», простягнув букет, перстень і запропонував: «Стань моєю дружиною!» Хотілося, щоб зупинилася ця прекрасна мить, в яку Ярослава перстень прийняла, а стадіон знову вибухнув оваціями. Мовляв, вона згідна.

Закохані зустрічаються дев’ять місяців. Ярослава живе в Холоневі і в суботу відкружляла у випускному вальсі. Дівчина мріє стати візажисткою, тому невдовзі почне здобувати цю професію. Олександр – майстер, якщо потрібно зробити розкішну натяжну стелю. Обоє переконані, що якби таких романтичних подій було більше, то всі почувалися б щасливішими й красивішими!7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter