Як Софія Ротару допомогла відомому волинянину перемогти у конкурсі

10 Грудня 2018

Український журналіст, редактор телевізійний менеджер Олександр Бутко розповів, як відомий волинянин В’ячеслав Хурсенко отримав допомогу від зірки естради Софії Ротару.

Спогадом про те, як волинський співак завоював Гран-прі «Пісенного вернісажу» 1994 року в Києві чоловік поділився на презентації збірки «Соколята» у Луцьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СОКОЛЯТА»: У ЛУЦЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ В’ЯЧЕСЛАВА ХУРСЕНКА. ФОТО

«Я був у журі того конкурсу, у якому традиційно був уже певний негласний список тих співаків, яким можна вручити нагороди. Біля мене сиділа Софія Михайлівна Ротару. Я запитав, як їй пісня «Соколята», вона відповіла, що дуже навіть цікава. Тоді я розповів їй історію, яку мені розповідав Слава.

Він написав цю пісню для Василя Зінкевича, коли той залишився з двома своїми синами, але той не наважився чомусь її виконати, і тому заспівав Слава. Коли Софія Михайлівна почула пісню, а в неї досить тепле ставлення було до Зінкевича, вона зрозуміла цю ситуацію повністю, включила всю свою чарівність і силу голови журі, щоб добитися гран-прі для В’ячеслава Хурсенка», – поділився Олександр Бутко.

Також він розповів, хто для нього знакові співаки усіх часів:

«Коли ми знімали фільм «Політ білого журавля» про Славу, і в мене теж брали інтерв’ю як у його друга, я сказав одну річ, яку чомусь сценаристи не включили до стрічки. Я сказав, що вважаю найкращими авторами-виконавцями пісень в Україні всіх часів трійку (в алфавітному порядку, бо не можу когось із них оцінити вище, ніж інших) Це Святослав Вакарчук, Тарас Петриненко і В’ячеслав Хурсенко!».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter