Як Олег Скрипка запалював у Луцьку разом з оркестром. ФОТО

23 Березня 2019

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ
Текст: Аліна ХОЛБАН

22 березня на сцені волинського облмуздрамтеатру відбувся концерт Олега Скрипки та оркестру народних інструментів «НАОНІ Оркестра».

Насичена концертна програма складалася з відомих українських та світових композиції, а також найпопулярніших пісень гурту Воплі Відоплясова. Тож шанувальники мали можливість насолодитися оригінальними версіями улюблених мелодій.


«Давайте заспіваємо з вами дзвінкими волинськими голосами», – закликав лучан соліст ВВ, виконуючи всім відому пісню «Ой у вишневому саду» у запальній джазовій манері.

Поєднання насиченого оркестрового звучання зі своєрідною, впізнаваною мелодикою, притаманною музиці Олега Скрипки, надавало знайомим народним пісням особливого, привабливого звучання.


Цього вечора музиканти тішили аудиторію не лише українськими піснями, але і світовими композиціями. Скрипка презентував власні версії своїх улюблених мелодій, які відіграли особливу роль у його біографії.

Розповідаючи, що перший спогад у житті був музичним, артист виконав пісню французькою мовою, яка, за його спогадами, і спонукала співака через багато років поїхати жити у Францію.


Також виконавець здивував лучан власною, україномовною версією пісні «Очи чёрные», наголошуючи на тому, що автором тексту відомого романсу був український письменник Євген Гребінка. Співак впевнений, що перша версія вірша була написана саме українською мовою.


Не менше здивування викликала пісня Володимира Висоцького «Біда», також перекладена Олегом Скрипкою українською та виконана у власній, авторській манері.

Кульмінацією концерту стала вражаюча своєю оригінальністю версія відомого «Щедрика» Леонтовича. Виконання різдвяної композиції у складному, напівджазовому аранжуванні перетворилося на справжній вокально-пластичний перформанс.


Після виконання відомої колискової Джорджа Гершвіна, запальної авторської коломийки та відомої пісні «Ой ти, Галю», зі сцени пролунали довгоочікувані хіти ВВ: композиції «День Народження», «Весна» та «Країна мрій» у супроводі оркестру набули несподівано розкішного, нового звучання.


Розкачавши аудиторію, музиканти повернулися до народної класики. Пісню «Несе Галя воду» лучани слухали стоячи, а дехто навіть танцював під сценою.

На біс Олег Скрипка заспівав свій відомий кавер на пісню АС/DC «Highway to Hell», який в інтерпретації співака отримав іронічну назву «Галю, приходь!».


Спільний проект соліста ВВ та «НАОНІ Оркестра» вражає неповторною мелодикою та запальними ритмами. Безперечно, тим, хто 22 березня завітав до волинського драмтеатру, цей концерт запам’ятається надовго!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter