Оркестр, 40 народних інструментів та Скрипка: лучан запрошують на масштабний концерт

21 Лютого 2019

Олег Скрипка заспіває в Луцьку у супроводі Національного оркестру народних інструментів (НАОНІ). Найуспішніший в Україні оркестр запропонує власну інтерпретацію хітів фронтмена «ВВ», а також відомих українських народних пісень.

Концерт відбудеться 22 березня о 19:00 год у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень (приміром, «Очі чорнії» та «Щедрик»), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками в оркестровому аранжуванні. Ці музичні інтерпретації засвідчать давню істину про те, що українська безмежно хітова мелодика є основою для десятків світових хітів.

Тільки-но уявіть – 40 народних інструментів на сцені водночас! Неймовірна ансамблева злагодженість Олега Скрипки та колективу подарує слухачам неймовірні враження!

Квитки можна придбати :

- Каса #TikhonovAgency : Бар П'ятниця (м. Луцьк, проспект Волі, 17)

- http://bit.ly/2S8i9ea

- http://bit.ly/2GzM5OL

- Каса Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка

- Каса кінотеатру MULTIPLEX у РЦ "Промінь"

Довідка за номерами : (097) 37 68 593, (066) 555 79 86. Детальніше про подію тут.

Довідково: «НАОНІ Оркестра» – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад 5 000 концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. «НАОНІ Оркестра» вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter