«Я була Сашею Грей, професійною гейшею і повелителькою членів»: луцька телеведуча про сексизм

12 Жовтня 2020

Відома телеведуча Галина Падалко розмістила новий допис, в якому розповіла про сексизм, з яким зіштовхнулася ще в 19 років. Лучанка написала, що найбільше потерпала від негативу жінок, які писали брудні коментарі, створювали фейкові акаунти, де писали нісенітниці про її життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ТЕЛЕВЕДУЧА ЗАСПІВАЛА ВІДОМУ УКРАЇНСЬКУ ПІСНЮ. ВІДЕО

Допис Галина створила на своїй інстаграм-сторінці:

«Можливо, колись я напишу книгу про те, скільки я пережила сексизму і хейту, ставши у 19 років телеведучою наймоднішого і масштабнішого політичного ток-шоу Волині.

Звісно, я розумію, що у великій розмові та ажіотаж і привів кінець кінцем до високої упізнаваності прізвища, про це говорить соціологія. Звісно, я розуміла, починаючи "Протилежний погляд", які побічні ефекти матиме популяризація проєкту.

Ми дуже часто ототожнюємо сексизм з пітнкантропічними печерними мужиками, які "імєлі етат мір". АЛЕ... вони малоймовірно змінять свою позицію. Вони роками плекали цей майндсет. Вони з іншого світу.

Є інший бік сексизму. Він не менш страшний, але разом з тим, він має зону для розвитку. Це – жіноча мізогінія.

Вівши 5 років ток-шоу я найбільше потерпала від таких самих молодих дівчат-журналісток чи просто інших жінок. Вони писали брудні коментарі, створювали фейкові акаунти, заливаючи туди всякі гівностатейки про моє життя. У їх думках я була Сашею Грей, професійною гейшею і повелителькою членів одночасно.

Вони фантазували про моїх ймовірних коханців і у якийсь момент я вже не встигала відслідковувати, як швидко вони у мене змінювались.

Я була 19-ти річна невинна дівчина з консервативної сім’ї. Мою маму вбивали ці блоги, а батько добряче сивів. Це були жінки. Такі ж як і я. Можливо, трішки на інших посадах і в інших статусах. Жінки.

Тепер концентрація таких розмов зменшилась. Своєю системною роботою впродовж років я довела утопічність цих тупих пліток.

Я – просто Галя. Кльовенька, трошки страшненька, але до біса харизматична і зі своїми приколами. Я просто пашу і маю круті навички комунікації. Саме це мені допомагає у житті робити свої справи круто. Це, а не якісь там барони й покровителі.

Зараз дуже багато розмов про жіночу несолідарність і, можливо, нам, любі, варто більше поважати одна одну, а не створювати чи підсилювати якісь космічні міфи поза очі. Вони ж бо навпаки підсилюють ту культуру неповаги та нетолерантності, яка у нашому суспільстві наразі переважає.

Сьогодні день дівчат. Я маю мрію, аби у боротьбі за гендерну рівність ми подолали перш за все цю тупу мізогінію, вклавши кожній жінці ідею women power.

Разом – ми велика сила!».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter