«Я налаштована серйозно»: луцька блогерка про розіграш, погрози та позов до суду

28 Лютого 2020

У своєму новому пості блогерка Катя Якимчук, яка відома під ніком @tattingkate, звернулася до команди інстаграм-сторінки про блогерів, яка опублікувала репост фотоматеріалів «розкриття неправди» з особистої сторінки волинянки і написала, що розіграші Каті – нечесні. Лучанка також збирається подати позов до суду на волинське інтернет-видання через те, що, як стверджує блогерка, вони також переконують людей у нечесності її giveaway.

«Таблоїд Волині» вирішив розпитати блогерку про невтішну ситуацію, яка трапилася нещодавно.

Лучанка розповідає, що інстаграм-сторінка про блогерів попросила вибачення та видалила пост, але волинське видання – почало погрожувати та залякувати Катю.

«Під прицілом» виклали «викриття блогерки», але, як стверджує лучанка, підтверджень не додають. Також вони звинувачують Катю у тому, що вона «вводить в оману тисячі людей, які надіються на справедливість і чесність у виборі», але не аргументують дане твердження.


«Фото авто, яке вони показали, – 2015 року, а моє ж – 2014. Вони говорять, що, ймовірно, воно було в ДТП, хоча на фото – просто розібране (немає номерів).

Я стверджую, що купила авто в Україні за 14 000$ в ідеальному стані і перевірила його на трьох СТО. Я настільки впевнена в машині, що якщо переможець забере гроші, подарую її мамі. Самі розумієте, я не посадила б маму в погане авто», – додає лучанка.

Дівчина розповідає, що готова звернутися до суду, якщо інтернет-видання не вибачиться та не спростує інформацію. Також Катя зізнається, що ті погрожують їй та залякують – говорять, щоб написала дані, аби слідчий викликав її на допит.

«І суть навіть не в машині. Вони казали, що на відео я говорю, що машина нова, але це не так. Я не говорила таких слів

Авто в ідеальному стані, і це підтверджують огляди, які ми зробили перед покупкою. Але воно не нове. Нам показували набагато гірші машини: ржаві, гнилі, але ми вибрали ідеальну. Знову ж таки, якщо переможець забирає гроші, авто дістається мамі Та і не тільки через це

Я знаю точно одне: чесно дарую всі призи переможцям і буду відстоювати це в суді. Деякі думають, що можна зводити наклепи і не відповідати за них. Прийшов час це змінити. Я налаштована серйозно», – коментує блогерка.

*** Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Коментарі

Анна

Зі сторінки Валентини Мельник? Ви окуні, вона сама там репост зробила від когось. Ті скріни гуляли інтернетом і раніше

Ivan

Адвокат

Суд це дуже добре.Заодно сливуть факти про несплату податків коли ще не була підприемцем . Про виробництво без санітарних дозволів та медичних книжок. Чи мае продукція терміни зберігання та виготовлення.Чи платяться податки із зарплати своїм робітникам.Про зміст курсів - обіцяне і реальність і т.д.

No name

В неї в сторіс про мазду написано авто 2015 року і купила за 15 к, ммм.. не співпадіння

Альона

Ви серйозно???"Чесно дарує призи" за нечесно зароблені гроші на своїх курсах.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter