«Хтось багато говорить, а хтось мовчки працює»: волинський лікар розповів про наболіле

06 Жовтня 2020

Волинський лікар Олег Яковенко, який безпосередньо лікує хворих на коронавірус, розповів про чутки та наклепи, які доводиться чути на свою адресу.

Відвертим дописом про наболіле він поділився на своїй фейсбук-сторінці.

«Наболіле. Прикро, коли ти хочеш допомогти пацієнту, але рідні або ще гірше твої колеги думають, що ти маєш зі всього особисту вигоду! Так, маю, маю лише одну вигоду - це бажання, щоб мій пацієнт одужав і пішов з мого відділення своїми ногами а не був переведений в реанімацію або вивезений в чорному мішку!

За пів року отримав ще одну вигоду, внаслідок роботи в режимі 24/7 та без відпустки зараз перебуваю на лікарняному. Мені все одно, що говорять про мене за моєю спиною, так як кожен судить по собі, але будь яка ситуація для кожного та для чогось нам потрібна і висновки я намагаюсь робити також правильні.

Є державне забезпечення: кисень, плаквеніл, дексаметазон, еноксапарин, антибіотики, ІПП, харчування, цим і будемо лікувати! Буде у нас тоцилізумаб за державні кошти, який входить в протокол та рятує людей (багатьох моїх врятував), будемо також застосовувати! Щоб потім дуже «розумні» не казали багато та не давали поради зі сторони не несучи ніякої відповідальності за сказане, маючи лише теоретичну уяву про важкий COVID-19!

Простим неосвіченим людям, які не в медицині, пробачається, а за деяких колег просто соромно, які своїми розмовами створюють лише медвежу послугу для важких та безнадійних хворих! Шановні пацієнти та рідні, якщо Вам будь хто відмовляє у тій чи іншій терапіі, то нехай зробить це офіційно та в письмовій формі з обґрунтуванням, готовий навіть викликати офіційно на консультацію, щоб цей лікар зробив запис в історію хвороби, щоб він також ніс юридичну відповідальність за сказане та зроблене! Також не забудьте поцікавитись у консультанта, чи він взагалі має практичне відношення до хворих з COVID-19!

І останнє. Кожен родич знає де він і як купує для своїх рідних дороговартісні ліки, тому, якщо у вас є факти моєї «зацікавленості» можете сміливо писати заяву в поліцію і нехай цим займаються відповідні органи! В свою чергу, я також буду діяти в рамках закону щодо свого захисту, особливо проти тих, хто з певних причин наводить наклеп!

P.S. Для довідки: станом на сьогодні в наш госпіталь від початку пандемії поступило 688 хворих з COVID-19, в тому числі 405 чоловік у моє відділення, з яких 2/3 це важкі та кисневозалежні хворі! Хтось багато говорить, а хтось мовчки працює у складних умовах з важкими хворими використовуючи все можливе й неможливе, щоб врятувати критичного пацієнта! Дякую за це все також своїй команді інфекційного відділення 2 ВОКЛ! З повагою Олег Яковенко», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter