Луцька піарниця розповіла про свою авіапригоду

10 Листопада 2019

Подорожі лоукостом можуть бути абсолютно непередбачуваними. Про це тепер знає луцька піарниця Катерина Павлова. Про особливості свого нещодавнього бюджетного польоту і квест із повернення додому Катерина розповіла на своїй фейсбук-сторінці.

Дівчина оприлюднила свій особистий рейтинг авіакомпаній, базуючись на критеріях авторитету, сервісу та співвідношення якості і ціни. Короткий ТОП-авіакомпаній очолили AirArabia. Далі за списком у Катерири AzurAir та WindRose. На останніх позиціях дівчина розмістила авіакомпанію Ernest, через яку мала неприємнощі під час мандрівки в Італію.

«Розкажу про наш факап. Побачили дешеві квитки зі Львова у Венецію (90 євро в два боки), й одразу купили. Не читаючи ні відгуків про рейс, ні про авіакомпанію. За декілька тижнів нас попередили про зміну часу вильоту – на 25хв пізніше. Безпосередньо в аеропорту Данила Галицького у Львові рейс затримали ще на годину. В результаті долетіли без пригод, хоч і з запізненням.

Ну ок, лоукост так лоукост, буває, зате зекономили. Але ми ще не знали, що нас чекає по дорозі назад.

Ми приїхали в аеропорт Марко Поло і дізналися, що наш рейс переносять з 18:00 до 23:40. Посумнішали, але зареєструвалися й чемно чекали. Отримали ваучер на вечерю в ресторані. Після шести годин очікування ми зрозуміли, що взагалі нікуди не летимо. Це було ще те потрясіння. Ми абсолютно не знали що нам робити. Частині пасажирів «Ернест» організував трансфер до аеропорту Бергамо (біля Мілану), й посадив на ранішній рейс до Києва. А частину, в тому числі й нас, залишили просто в аеропорту. Без жодної інформації, координації дій, без місця ночівлі, води та їжі. Телефони авіакомпанії не відповідали. В посольстві повідомили, що скасували рейс через погодні умови, мовляв Львів не дозволяє посадку через туман, але всі інші літаки там сідали. Пізніше з'ясували, що саме 25 жовтня в Італії був страйк працівників авіакомпаній. Тому й скасували рейс. В результаті, ми полетіли через два дні (27 жовтня) з Бергамо до Києва тим же «Ернестом».

От такий факап», – коротко підсумувала Катерина Павлова.

Дівчина також описала плюси і мінуси своєї пригоди:

«Нас не поінформували про скасування рейсу і не скоординували подальші дії. «Ернест» нас залишив просто напризволяще. Нас не забезпечили житлом, їжею, водою, трансфером. Замість Львова ми прилетіли до Києва. Ми витратили значно більше коштів, ніж планували. Ми витратили багато часу на з'ясування та вирішення ситуації.

Проте:

Ми знаємо, що таке ночувати в аеропорту (де зручно лягти, як безкоштовно знайти воду). Ми побачили неймовірний Мілан. Ми більше ніколи не полетимо з «Ернестом».

Катерина Павлова подала претензію на компенсацію. Тим часом в коментарях під дописом користувачі почали ділитися своїми історіями, пов'язаними з цією авіакомпанією.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter