Успішно!

«Є шанс на нормальне життя»: просять допомогти маленькій лучанці

Настя Фіркович потребує допомоги

Маленька Настя Фіркович в свої 5 років, незважаючи  на діагнози (ДЦП, епiлепсiя з частими полiморфними припадками, вроджений двобiчний пiдвивих стегон, постiйна косоокiсть лiвого ока і т.д.), має шанс на нормальне життя. 

Дитина протягом місяця проходила реабілітацію у оздоровчому центрі «Віпурі кет», а також постійно ходила на прийоми до остеопата. За час реабілітації стан дівчинки помітно покращився. Вона самостійно навчилася тримати голову, стала краще реагувати на навколишній світ.

«Настя йде на покращення. Хоч і повільно, але результати є. Час від часу проявляються судоми, тому мусимо працювати обережно і делікатно», – розповідає мама дівчинки Ольга Фіркович.

У квітні цього року, реабілітолог, займаючись з дитиною, зламав їй ногу.  Насті провели операцію. Зараз вона потребує додаткових приватних занять, щоб розробляти ніжку, також їй потрібно пройти декілька курсів масажу. На жаль, сім'я не має на це коштів.

Ольга виховує доньку сама, а тому не може оплатити наступні етапи реабілітації. Жінка просить допомоги небайдужих людей. Окрім моральної та фінансової підтримки, просять ще одяг для дитини віком 3-4 роки.

Кошти можна переказати на картку: 5168 7573 1855 8824 (Ольга Фіркович).

Для детальнішої інформації звертайтесь за телефоном до мами дівчинки: ‎+380 (66) 888 02 24.

 

Додати новий коментар