Дружина В’ячеслава Хурсенка розповіла, чому відомий волинянин писав вірші російською

07 Грудня 2018

Дружина відомого українського співака В’ячеслава ХурсенкаОльга Хурсенко розповіла, чому чоловік писав вірші та пісні російською мовою.

Так вона вирішила відповісти усім тим, хто закидає талановитому волинянину не патріотизм.

Про те, що любити свою країну не означає носити вишиванку і говорити українською вона розповіла під час презентації збірки В’ячеслава, яка відбулася 6 грудня у луцькому пабі «Лафройг».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СОКОЛЯТА»: У ЛУЦЬКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ В’ЯЧЕСЛАВА ХУРСЕНКА. ФОТО

«Багато кого цікавить, чого Слава писав російською мовою. Дорогенькі мої, то був час, коли надягнув вишиванку – і не став патріотом. Час, коли не мало значення, українською чи російською ти говориш, головне було бути людиною. Коли поставало питання переїхати закордон, він ніколи не погоджувався. Він хотів жити у своїй країні, і щоб усім тут було добре.

То був час, коли більшість книг вдавалося російською, ми не могли просто зайти у книгарню і виписати ту книгу, яку хотіли, а передавали їх з рук у руки. І вони всі були російською! Слава часто писав і російською, і українською. Нас є 2 альбоми українських і 2 альбоми російських пісень. Тобто однаково!», – емоційно зазначила пані Ольга.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter