• банер чікос

«Досі не знаю, що в мене»: луцька хіпста-бабуся про тест на COVID-19

24 Вересня 2020

Нещодавно Лучанка Алла Рогозіна, відома в інстаграмі під ніком Hipsta Granny, опублікувала обурливий допис щодо державного медичного обслуговування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВИЛІКУЮСЬ НА ЗЛО ПЕНСІЙНОМУ ФОНДУ»: ЛУЦЬКА ХІПСТА-БАБУСЯ ОПУБЛІКУВАЛА ОБУРЛИВИЙ ДОПИС

У відповідь на вищезгадану публікацію, «Таблоїду Волині» надіслали лист від Волинського обласного лабораторного центру зі зверненням до пані Алли. В ньому стверджують, що дослідження методом ПЛР здійснили наступного дня після огляду пацієнтки та надіслали результати до медичного закладу.

Ознайомившись з листом, Алла Рогозіна спростувала надану в ньому інформацію.

«Я нічого не отримувала, досі не знаю, що в мене. П'ю антибіотик, вже мені погано навіть від нього. Дзвонила сімейному лікарю сьогодні, трубку не бере, можливо зайнята. Сама лікарка до мене не телефонує, навіть не запитає якій мій стан», – прокоментувала жінка.

«Я думаю, вам сказали неправду в лабораторії. Бо в ФБ я на старе прізвище зареєстрована, а тест на корону я здавала під прізвищем Горецька по паспорту», – додала Алла Рогозіна.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter