Успішно!

«У всьому винні зірки», – історія пограбування луцької фотографки

Лідія Кожевнікова поділилась страшною історією, яка трапилась з нею в Грузії

Фотографка Лідія Кожевнікова розповіла страшну історію, яка трапилась під час її відпочинку у Грузії. Цього разу лучанка вирішила проексперементувати та пожити у наметовому містечку. 17 серпня до їхнього табору прокрався злодій, який виніс та поскидав всі речі з обриву.

Пост Лідія виклала на своїй інстаграм-сторінці.

«У всьому винні зірки або добре, що ми спали не в палатці. Сьогодні вночі в наше наметове містечко прокрався крадій. У цей час ми вже спали на вулиці: винесли спальники, дивились на зірки і повний місяць. Ми вирішили лягти спати раніше, оскільки сьогодні у нас нічний похід у гори. О 12 ночі я прокинулася від того, що люди метушились з ліхтариками і когось кликали. Вночі до нас у кемпінг прокрався крадій і скинув наші речі з обриву, щоб потім успішно винести. Злодій вліз у палатку дівчат, з якими ми вирішили спати «під зірками». Я не уявляю, що було, якби крадій зайшов у палатку, коли там була би Катя. Хлопці впізнали незнайомця та знайшли наші речі, які були біля річки.

А у моїй палатці рюкзак з фотоапаратом, за допомогою якого я заробляю гроші. Якби його вкрали, або скинули – я би проплакала тиждень. Добре, що злодій не зайшов у мою палатку. Спати більше не хотілось, було відчуття, що хтось знову до нас зайде», – підписала фотографка.

Фото з інстаграм-сторінки
Фото з інстаграм-сторінки

 

Додати новий коментар