Де замовити смачний торт в Луцьку. ФОТО

01 Червня 2019

Вже давно торт – це не тільки якісні продукти і незабутній смак. Важливим стає і його зовнішній вигляд. Адже торт – це емоція. Тому в луцькій кав’ярні-пекарні Ring Coffee почали створювати емоції, що залишаються з вами назавжди.

В кав’ярні-пекарні величезна кількість неймовірно смачних тортів, серед яких є той, що спровокує відчуття ейфорії у вас та ваших гостей. Кондитери майстерно готують італійську меренгу, суфле, мусові тортики, Використовують справжній бельгійський шоколад і лише якісні продукти. Це втілення солодких мрій, поєднання ідеального смаку, вишуканої подачі та сучасного дизайну десертів. Кожен торт, який ви попередньо замовляєте – індивідуальний. Його зовнішній вигляд створюється за вашими побажаннями. Також тут можна замовити і яскравий кенді-бар.

Але в асортименті кав’ярні-пекарні завжди є вже готові торти і десерти, які можна придбати в будь-який момент, коли душа бажає спонтанної радості. Після 20:00 в Ring Coffee ви можете скористатися знижкою 30% на будь-який торт або десерт, а після 22:00 – знижка зростає до 50%. Таким чином тут підходять до реалізації, щоб забезпечити постійно високу якість десертів. Адже найважливіше – це завжди свіжий і красивий смаколик на сімейному столі.

Для того, щоб замовити торт ви можете зателефонувати за одним із номерів: +380 (73) 116 17 18 або +380 (98) 774 06 82

Заклад працює в РЦ «Промінь» на 4 поверсі.

Працюють щодня з 8:00 до 23:00.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter