• банер чікос

«Давайте творити добро»: луцька фотографка продає лімітовані книги для благодійної акції

17 Грудня 2020

Фотографа Ліда Кожевнікова взяла участь у благодійній акції «Різдвяне диво». Лучанка вирішила продати п'ять екземплярів своєї лімітованої книги «Belief» та віддати ці кошти на ліки для дітей з онковідділення.

Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

«Про благодійність і можливість долучитись. Моя подруга Юля Панасюк щорічно допомагає дітям з Луцької лікарні до дня Св. Миколая. Хоч цього року написати листи Миколаю з дітьми не вийде через карантин, Юля вирішила зібрати кошти на ліки для дітей з онковідділення. Для цього вона встановила скриньки для збору коштів по місту.

Мені немає де встановити скриньку, але я теж хочу долучитися і тому вирішила продати 5 екземплярів своєї лімітованої книги “Belief”.

Це книга з моїми фотографіями традиційних релігійних обрядів, якісний фотодрук з американського ресурсу. Книга офіційно зареєстрована і має свій власний ISBN код. Її можна придбати за посиланням на Амазоні: https://www.amazon.com/s?k=9780464349617&i=stripbooks... і ви можете самі переконатись, що її якість і вартість є високою.

В рамках благодійної акції я продаю 5 книг за ціною 500 грн. Якщо ви відчуваєте, що хочете заплатити більше – будь-ласка, адже всі кошти підуть на купівлю ліків для дітей.

Я вам скажу, що це унікальний шанс, придбати мою книгу з фотографіями, адже можливо, за 10 років ви будете власником першої книги всесвітньо відомої фотографки.

Давайте творити добро разом», – йдеться у дописі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter