Чим особливі дитячі святкування у «Смугастому носорозі», що у «Промені»

21 Вересня 2019

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на 2-му поверсі РЦ «Промінь», пропонує найбільший у місті вибір розважальних послуг для дітей.

Окрім популярних ігрових зон з автоматами, батутами та лабіринтом в межах комплексу працює м'юзік хол «Не кажи мамі». Це улюблене місце для святкувань найочікуванішої події для діток - Дня народження. Тут вам допоможуть організувати незабутню вечірку, наповнену різноманітними розвагами, яскравими костюмами, декораціями, майстер-класами, цікавими шоу-програмами, дискотекою та караоке.

Найбільше дітки надають перевагу шоу-програмам. На разі у Долині Смугастого їх 3: паперове шоу, вибухове конфеті шоу та загадкове шоу хімічних дослідів і експериментів «Х-show».

Також на святкування можна замовити тематичні творчі майстер-класи, або смачні солодкі майстер-класи. Віднедавна у комплексі проводять авторські майстер-класи по виготовленню слаймів «Magic Slime».

Кожне свято виходить особливе. Індивідуальності додає тематичне оформлення в стилістиці вечірки, іменний декор, святкові банери та кольорове конфеті.

Є великий вибір комплексних вечірок, на які кожен іменинник може запросити на свій День народження популярного супергероя, чарівну Фею, або ж улюбленого мультгероя.

В комплексі завжди діють вигідні пропозиції та акції для іменинників.

Детальну інформацію можна отримати у адміністраторів комплексу, або за телефоном: +380 (66) 755 07 57.

Адреса: 2-й поверх, РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2.

Посилання у соціальних мережах.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter