«Почала заробляти в 7 років»: луцька бізнесвумен про свій перший бізнес

02 Квітня 2021

Власниця б'юті-салону Юлія Рябіік написала кілька цікавих фактів про себе. Лучанка розповіла про свою першу роботу, заняття легкою атлетикою, а також зізналася, що до 13 років гралася ляльками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ВІЗАЖИСТКА РОЗПОВІЛА ПРО ПОМИЛКИ В МАКІЯЖІ, ЯКІ ПСУЮТЬ ОБРАЗ

Допис вона розмістила на своїй фейсбук-сторінці.

«Декілька цікавих фактів про мене.

Свої перші гроші я почала заробляти в 7 років (заснувала бізнес – продаж жувальних гумок біля місцевого магазину). Оскільки початкового капіталу в мене не було, я прийняла рішення – здати склотару. Всю, яка була в моїй квартирі, і вкласти гроші у бізнес.

Кожного літа моя бабуся брала мене на заробітки (ми обробляли цукрові буряки). Це було направду важко і фізично, і морально, але виховало в мені терпеливість і витривалість, за що я дуже дякую своїй бабусі.

Я гралася ляльками до 13 років. Мені вже навіть соромно було комусь із друзів про це зізнатись, бо вже в такому віці деякі дівчата із хлопцями зустрічались.

В шкільні роки я серйозно займалась легкою атлетикою, моєю спеціалізацією був біг на коротких дистанціях (100 м та 300 м). Це, до речі, дало мені хорошу фізичну форму, а ще можна було втікти від будь-кого. Теж непоганий плюс», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter