BLOG на нічку: у чому переваги тантричного сексу?

14 Березня 2019

Сьогодні у нашій традиційній рубриці «BLOG на нічку» читайте про одну з найцікавіших секс-практик – тантричний секс. Своїми порадами та секретами ділиться Наталка Полухіна, яка понад десять років захоплюється цією незвичайною практикою.

Матеріал опубліковано на сайті ТСН.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку:[email protected]

***

Сексуальна складова у Тантрі – основна?

На мій погляд, це неправильне розуміння Тантри. Якщо виражатися простою мовою, то ця практика підвищує рівень енергії до надсвідомості, тобто розширює свідомість. Енергія людини зростає від Тантри в рази, і секс в цій практиці використовується лише як окремий випадок, але необов'язковий. Ба більше, до сексу «допускають» вже дуже просунутих.

Вважається, що найбільший пік енергія людини сягає від контакту з людиною протилежної статі, особливо якщо задіяна сексуальна складова – ось в чому фішка. Але спочатку дві людини протилежної статі опановують різні безконтактні вправи.

І що це за безконтактні вправи з протилежною статтю?

Виглядає це приблизно так: люди сідають або лягають в певних положеннях один навпроти одного, і їм інструктор пропонує дихати повільно і прислухатися до своїх відчуттів. Якщо все робиться правильно, рівень енергії сильно зростає. Мені запам'яталася одна вправа: чоловік і жінка лягають на спину, жінка розставляє зігнуті в колінах ноги, а чоловік лежить на спині, голова його розміщена у жінки між ніг. При цьому потрібно дихати, намагаючись відчути партнера, за можливості в такт з ним. Відчуття дивовижні! Виникає відчуття єдиного цілого з партнером. Спочатку мені здавалося, що мене стало у чотири рази більше, і що мій партнер – частина мене. Потім я почала «бачити» навколо зірки, планети. Мої бачення викликали радість і захват. При цьому я сильно розслабилася, але спати не хотілося. Потім ми помінялися, і я вже лежала внизу. Відчуття були інші – мені здавалося, що я в коконі, в утробі матері. Відчуття залишилися і після припинення вправи. Мені здавалося, що я відчуваю все навколо, відчуваю, як треба вчинити, і нікуди не поспішала більше.

Що ще з Тантричних практик ви робили?

Ще соло-вправи, потім секс.

З чоловіками, що практикують Тантру?

Так. З тими, що не практикують, нічого не вийшло. Але тантричний секс мене спочатку не вразив, однак потім мій секс взагалі з чоловіками став кращим, і чоловікам я стала подобатися більше. Вони стали говорити, що зі мною у них зовсім нові відчуття, незвичайні.

Що незвичайного в тантричному сексі? Що відрізняє його від звичайного сексу між двома коханими людьми?

На мій погляд, тантричний секс – і не секс зовсім. Це така вправа. Під час тантричного сексу я почувалася зовсім не так, як у звичайному. Спочатку мені було навіть страшно і нудно, тому що такий секс дуже повільний. Те ж саме, але робиться повільно, партнери періодично зупиняються і просто дихають, прислухаються до відчуттів. До цього я звикла до більш драйвового дійства з гострими яскравими відчуттями. А концентрація на те, що я роблю і як дихаю, притуплює відчуття, відволікає. Тобто якщо оцінювати цю вправу як секс, то мені спочатку не сподобалося.

Спочатку в Тантрі відбувається контакт без статевого акту, а потім починається те ж саме, що буває при статевому акті, але тільки потрібно міняти пози певним чином, все робити повільно і зосереджуватися на диханні, а також візуалізувати, куди йде енергія. Також буває, що це просто дуже довгий ритмічний (нешвидкий) статевий акт з диханням. Все це потрібно робити, поки дихання не синхронізується з диханням партнера, і поки не буде відволікати сам процес дихання. Потім у мене виникло відчуття польоту, і вперше відчула дуже тривалий оргазм. Не знаю, скільки тривав оргазм, але сам статевий акт тривав 3 години. Спочатку мене почало ніби піднімати над землею, я ніби розширилася вбік і вгору. Я перестала відчувати своє тіло звичним чином, стала відчувати, ніби я якась сяюча сутність. І поступово у мене виникло відчуття вибуху цієї сутності, але воно було розтягнуто в часі. Відчуття дуже яскраве, і на жоден зі звичних видів оргазму воно не схоже. Це був той самий тантричний оргазм, який з партнерами, що не практикують це, у мене виходить рідко і триває недовго.

Я дуже втомилася фізично, з незвички. Але потім я не спала добу і не відчувала дискомфорту. Мені здавалося, що я вишу над землею. Це була вже якась «...надцята» спроба тантричного сексу з практиком. Мабуть, мені потрібно було дійти, «розгойдатися», до якогось рівня, ну і звикнути. Після цього випадку мої відчуття в сексі змінилися раз і назавжди.

З чоловіками-непрактиками, я так розумію, це не виходить через їхню нездатність стримуватися і довго продовжувати статевий акт?

По-перше, через те, що вони поспішають. По-друге, часто двоє займаються сексом ніби кожен сам по собі. Тобто, як висловилася одна моя подруга, "він мною мастурбує". Тобто люди часто залишаються закритими один від одного. Для звичайної людини потрібне кохання, щоб розкритися і обмінятися енергією, поєднати її з партнером. А для тантриста цього не потрібно, для нього всі люди - діти божі. Жінка для тантриста - це ніби представник Бога. Будь-яка жінка. Важливо, щоб люди навчилися один одного помічати і бачити в іншому не відображення себе, а когось Іншого, і цей Інший - частина Бога, Космосу, Великої Природи. Як хочете, так і називайте. Це особливий вид поваги. "Ви ж, мабуть, помітите Бога, якщо він до вас завітає на чай", - тантристи так пропонують ставитися до всіх людей. Взагалі, жінка у тантристів вважається «просунутою» від природи, вона, на їхню думку, ближче до природи, до Бога.

Як саме змінилося ваше сексуальне життя після тантричних практик?

Насамперед змінилися мої відчуття. Вони більше ніколи не були колишніми. Те, що я відчувала колись, було більше схоже на короткі яскраві спалахи емоцій і відчуттів, порівняно з тим, що стало після. Під час сексу у мене зараз не вимикається «внутрішній спостерігач», який допомагає зберігати здоровий глузд і не давати емоціям захлеснути цілком. Тобто я можу думати і спостерігати процес без шкоди для відчуттів і залученості (це не думки про те, чи вимкнула я праску). Я можу почати якось по-іншому дихати або помічати, як енергія кудись потекла, помічати свої і чужі почуття, з'явилася сильна емпатія. Почуття мої сильніші, але рівніші.

Що допомагає чоловікам в тантричному сексі так довго триматися?

Звичайний чоловік зосереджений на собі, саме швидше «вдути» і отримати оргазм. Це звичайний для західного світу тип чоловічої сексуальності. Навіть якщо у нього оргазм відбувається не через 2 хвилини, а через 20, все одно це так. У свої кілька секунд оргазму у нього теж відбувається контакт з Богом, але жодного Бога він за ці кілька секунд розглянути не може. Тому чоловіки так відірвані від гармонії, чи що. Мчать кудись, кричать, вбивають себе об щось. Для чоловіка статевий акт часто спосіб розрядки, можливість просто злити енергію. Зайва енергія створює те, що ми називаємо нервовим напруженням. А жінка часто просто приймає цю енергію. Тантра дає можливість чоловікові контролювати цей «злив» .

Чоловіки, що практикують Тантру, зосереджуються не на меті, а на процесі, для них процес так само цінний, як і результат. Також вони зосереджені на рухах, на партнерці, на її запахові. Якщо при цьому з'являються думки, то можна і за ними поспостерігати, але при цьому не починати їх активно думати. Це трохи заспокоює їхнє невгамовне лібідо. Під час занять тантричним сексом може час від часу спадати ерекція, але в цьому немає нічого страшного. Потрібно продовжувати все одно, лежати, зосередившись на процесі, і вона з'явиться. Деякі тантристи вважають, що чоловікові випускати сперму зовсім не обов'язково. Але, на мою суб'єктивну думку, це шкідливо для організму.

Зараз багато оголошень можна зустріти про семінари з тантричного сексу. Люди відвідують такі семінари, бо їм обіцяють поліпшити якість їхнього сексуального життя.

На семінарах з Тантри, зазвичай, сексу немає, там вправи на дихання, емпатію, про які я говорила. Це покращує якість сексу, але шляхом тривалих вправ. Але при цьому важливо розуміти, що якість сексу поліпшується через поліпшення якості життя і самовідчуття людини взагалі. Тому часто люди після таких семінарів бувають розчаровані і вважають все це вигадками. Краще уникати таких семінарів, на яких одразу буде секс чи взагалі буде секс. Це я до того, що якщо завдання просто поліпшити свої відчуття, Тантра – не найбільш швидкий і простий шлях.

Я так зрозуміла, що Тантра, як і будь-яка серйозна практика, не для всіх. Що важливо врахувати, перш ніж займатися Тантрою?

1) Ретельно вибирати партнера для практики. Краще, якщо це буде добре знайома, абсолютно безпечна в психологічному плані людина, здорова в усіх сенсах. Або, навпаки, зовсім незнайома, стороння людина, але здорова, спокійна, адекватна і без шкідливих звичок. Тому що поєднання серйозної практики і сексу загрожує дуже болісною «прив'язкою», залежністю.

2) Бажано заздалегідь вирішити свої психологічні проблеми, хоча б гострі. Наприклад, походити до психотерапевта на індивідуальні або групові заняття. Якщо людина не може і не хоче вирішувати такі проблеми зараз, то краще уникнути сексуальних практик, робити непарні або парні вправи без статевого акту. Це не шкідливо і безпечно. А якість сексу з наявним партнером поступово може зрости сама собою.

Тетяна Корякіна

3

Коментарі

лучанка

уже взагалі криша поїхала. про що пишуть& Чому вчать? Це повинно природньо відбуватися між люблячими чоловіком і жінкою. Природа сама підскаже що робити. Немає одного правила для всії. Дебіли...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter