BLOG на нічку: правила брутального сексу

25 Березня 2019

Якщо ви та ваш партнер прагнете урізноманітнити сексуальне життя, однією з альтернатив випробуваним раніше технікам може стати грубий, брутальний секс. Тож сьогодні у традиційній рубриці «BLOG на нічку» читайте про особливості та правила цієї практики.

Матеріал опублікований на сайті ТСН.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку:[email protected]

***

Жінки за своєю натурою ніжні створіння. Але іноді хочеться і гарячіше. Тоді вони починають фантазувати про те, щоб зайнятися диким, грубим сексом зі своїм коханим. І це абсолютно нормально, якщо поставитися з розумом і фантазією.

Відразу обмовлюся, що ми зараз не будемо торкатися теми БДСМ, розповідати про биття батогами, зв'язування мотузками і гасіння сигарет об ніжну жіночу шкіру. Тільки про те, що мається на увазі під грубим сексом у звичайних людей.

Особливості грубого сексу

Найчастіше в такому вигляді сексу чоловік виступає в ролі активного, домінувального партнера, а жінка покірно підкоряється. Багато жінок потай фантазують про те, щоб прийшов сильний чоловік і просто взяв так, як він хоче. У цьому виражається потяг деяких жінок до підпорядкування. Це ще не мазохізм в чистому вигляді, оскільки тут немає болю і насолоди від нього, а швидше, тваринна, неконтрольована пристрасть. В деяких випадках в ролі домінувального партнера під час грубого сексу виступає жінка.

Види грубого сексу

Під грубим сексом в побутовому розумінні мається на увазі таке:

Активний секс без попередніх ласк. Чоловік підходить ззаду, без зайвих церемоній задирає дамі спідницю, знімає з неї трусики, притискає її до стіни або перехиляє її тулуб вперед (на столі, на підвіконні, через перила і т. д.) і, власне, розпочинає коїтус. При цьому можна міцно, але не занадто жорстко зібрати у долоню її волосся на потилиці та тримати протягом всього статевого акту. І забудьте про плавні повільні рухи! Всі зворотно-поступальні рухи повинні бути поривчастими, швидкими і сильними. Ще цілком прийнятний варіант, коли чоловік просто кидає жінку на ліжко, при цьому швидко розстібає і знімає штани (не до кінця) і мовчки береться до сексу.

Укуси, ляпаси, щипання, подряпини. Чоловіки, зазвичай, практикують ляскання по сідницях під час коїтусу і стискання, наприклад, грудей або шиї. Важливо при цьому не придавити занадто сильно, щоб дівчина не задихнулася і не застогнала від болю, а не від насолоди. Жінка під час дикого сексу може пустити в хід манікюр і роздряпати спину партнера.

Грубі слова. Найчастіше під час грубого сексу чоловік робить все мовчки. Але є такі, хто в пориві пристрасті може кинути яке-небудь грубе слівце на адресу своєї партнерки. Однак потрібно не забувати про вподобання самої партнерки. Хтось нормально сприйме, якщо їй хлопець скаже їй: «Ти моя маленька хвойда», а інша може образитися і більше не прийти.

Зв'язування та інші способи фіксації. Є такий веселий вираз: «Добре зафіксована жінка попередніх ласка не потребує». В техніці побутового грубого сексу можна використовувати ігрові наручники, просто ремінь або пояс для того, щоб знерухомити партнерку, «прикувати» наручниками до бильця ліжка та зімітувати насильство.

Запобіжні заходи

Якщо ви часто займаєтеся грубим сексом, то не забувайте про штучне мастило, оскільки природне найчастіше виділяється під час прелюдій, які у грубому сексі зведені до найменшого мінімуму.

Не варто також забувати про стоп-сигнали, які мають бути заведені в парі, яка практикує грубий секс. Домінувальний партнер може захопитися, занадто добре увійти в роль і заподіяти реального болю партнерці. Тому про стоп-сигнали краще домовитися заздалегідь. У тому випадку, якщо партнеру, що підкоряється, стає некомфортно, він вимовляє якесь стоп-слово, і партнер зупиняється. Адже в будь-якому вигляді сексу, навіть якщо це секс на межі насильства, важлива повага та бережливе ставлення партнерів один до одного.

І останнє попередження. Грубим сексом краще займатися з постійним партнером, якому ви довіряєте. Це знизить ризик заразитися, наприклад, гепатитом С або ВІЛ, оскільки за такого виду сексу ризик травми й зараження через кров високий.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter