• банер чікос

BLOG на нічку: «Не включай принцесу», або 5 правил ідеальних стосунків

11 Березня 2020

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» чичайте допис волинської інстаблогерки @merin.cv про принципи, які допоможуть побудувати якісні стосунки. Корисні поради волинянка опублікувала у своєму інстаграмі.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Я винесла багато уроків з минулих стосунків і все, що ви зараз прочитаєте, я писала, спираючись на власний досвід.

Самореалізуйтеся

Ти маєш розуміти, чого ти хочеш від життя, та рухатись в цьому напрямку. Це не означає, що ти повинен мати «машинухатубізнес» і тільки тоді будувати стосунки. Просто спочатку розберися в собі, працюй над собою, побудуй собі картинку майбутнього: якою ти будеш, де ти будеш. Не роби стосунки своєю ціллю чи сенсом життя.

Навчись говорити

Більшість конфліктів в стосунках стаються через те, що люди замовчують образи та власні «хотєлки» і лишаються незадоволені. Це стосується і буденності, і сексу. Тобі щось хочеться або не подобається? Скажи про це. Це ж елементарно, Ватсон. Не треба чекати, що твій мужик або дівчина зараз «вангане» і зробить те, шо ти собі придумала. Не ускладнюйте життя ні собі, ні своєму партнеру.

Будь живим

Показуйте емоції. Стосунки – це не гра. В них цінується щирість, а гарну картинку створюй десь в інстаграмі. Мужики також можуть проявляти слабкість, пустити сльозу чи образитись, і це нормально. Стосунки – це про багатогранність. Ми буваємо різні, і не треба ці емоції запихати в себе.

Не будь маразматиком

Всім потрібен особистий простір. Ніяких перевірок переписок, вимагань паролей, заборон на туси. Не будуй ілюзій, що бути з тобою 24/7 –це «прєдєл мєчтаній». Треба давати змогу відпочивати один від одного, аби підігрівати стосунки.

Не знецінюй

Смачна вечеря, або не дуже – неважливо. Якщо це для тебе, то цінуй це. Кожного разу, коли мені готують, в мене відчуття, ніби я в мішленовському ресторані. Але тільки я їм руками. Розумієте про що я? Цінуй кожну дрібничку, і людина буде старатись все більше і більше. Али ти також старайся, не включай принцесу.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter