BLOG на нічку: «Кожній жінці необхідно…»

15 Вересня 2018

У традиційному блозі від «Таблоїда Волині» сьогодні пропонуємо замальовку із циклу #арт_щоденник від арт-терапевта Ольги Созонік.

Якщо хочете побачити на шпальтах видання свої роздуми чи історії, пишіть нам на [email protected].

***

Кожній жінці необхідно. Знайти у собі і заспокоїти страхи. Загоїти прощенням рани своїх образ. Спрямувати у мирне русло потужність своїх амбіцій. Засвітити ліхтарик у своїй темряві і вимести з неї павутиння, щоб вона перестала лякати. Усунути причини внутрішніх діалогів. Розвінчати ілюзії про ідеальне. Полюбити ті місця, обставини і людей, з якими звело життя. Навчитися бути тут.

Розкоркувати себе.
Голосно.
Дзвінко.
Урочисто.
З бульбашками.
Дозволити собі вилитися потоком зсередини назовні.
Обійняти світ.


Зрадіти кожному ковтку свіжого ранкового повітря, яке завітало у сонну кімнату, поки була в душі. Посміхнутися старому сусідові, який щодня із цигаркою в руках і димом в легенях, проводить поглядом сусідів з дому і додому. Вслухатися у хриплість сухого листя, яке розповзається по бруківці. Відчути вдячність за кожну дрібницю: за смак ранкової кави, сплячу дитину, за осіннє сонце і небо, за солодке гроно винограду, мелодію «... а без неї ніяк», яка хтозна звідки з’явилась в голові.
Кожній жінці необхідно віднайти та увімкнути свій внутрішній «magic».


Щоб грайливо йти по життю, інтригувати своєю таємницею, залишати у розмові присмак щастя та з тихою радістю помічати, як вмикається внутрішній «magic» іншої людини, з якою вона мимоволі ділиться тим, що ллється через край.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter