BLOG на нічку: 8 причин зайнятися сексом при світлі

22 Лютого 2019

Більшість партнерів вважають, що секс у темряві сприяє розслабленню та створенню більш романтичної атмосфери. Проте секс при ввімкненому світлі також має свої переваги. Які саме – читайте у сьогоднішньому випуску рубрики «BLOG на нічку».

Матеріал опубліковано на сайті Днепр Час.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected]

***

7 з 10 осіб надають перевагу сексу в темряві, стверджують соціологи, що проводили дослідження на дану тему.

Більшість з опитаних вважають, що в темряві простіше розслабитися та позбутися зайвої сором'язливості. Крім того, стають непомітними недоліки один одного. Ще одною причиною, яку назвали опитані, є те, що в темряві простіше фантазувати. Крім того, коли один з органів почуттів, в даному випадку зір, відключаються, всі інші загострюються. Проте спробувати зайнятися сексом при ввімкненому світлі необхідно, і на це є як мінімум 8 причин.

Різноманітність – це прекрасно. Щоб урізноманітнити свої інтимні стосунки, зовсім не обов'язково випробувати всю Камасутру або асортимент найближчого секс-шопу. Спробуйте просто залишити ввімкненим світло і зосередитись на деталях – відчуття будуть зовсім іншими.

При світлі простіше вивчати ерогенні зони один одного та відстежувати реакцію партнера при впливі на них.

Так безпечніше. При світлі простіше правильно одягнути та акуратно зняти презерватив, а також не переплутати лубрикант з кремом для гоління. Повірте, таке теж трапляється.

Ви бачите емоції один одного. По-перше, коли ви бачите, яке задоволення приносять партнеру ваші дії – це викликає збудження. По-друге, ви відразу помітите, якщо щось робите не так.

Це допомагає прийняти своє тіло. Мало хто вважає своє тіло досконалим, а більшість навіть соромляться його. Те, яке захоплення викликає ваше тіло у партнера, з якою любов'ю він його пестить, допомагає і вам прийняти його та полюбити.

Світло допомагає створити атмосферу. Наприклад червоний – збуджує, а синій – розслабляє. Для того, аби підсилити враження, можна включити відповідну музику.

Світло не дає заснути. Таке теж трапляється, особливо після важкого робочого дня.

Чоловіки люблять очима. Це останній, але важливий пункт. Кожен чоловік трохи вуайєрист, його збуджує споглядання статевого акту. Щоб насолодитися цим сповна, можна зайнятися сексом перед дзеркалом. Подвійне задоволення вам забезпечено.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter