BLOG на нічку: 8 ознак того, що ваш чоловік «ходить наліво»

04 Червня 2019

Якщо ви вважаєте свої стосунки гармонійними, думка про зраду може здатися безглуздою. Проте, коли поведінка партнера несподівано починає змінюватись, можна уявити будь-що! Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» знайомтесь з вісьмома ознаками чоловічої зради.

Матеріал опублікований на сайті Ukr.Media.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Підозріло перебільшена увага до вас

Дослідження показали, що партнер може намагатися покращити ваше враження від стосунків. Паралельно він говорить неприємні речі про людину, з якою зустрічається на стороні, щоб знизити вашу підозрілість і зняти з себе провину.

Спілкування з колишніми

Це буде ознакою зради тільки в тому випадку, якщо спілкування відбувається часто і таємно. Найкращий спосіб вирішити проблему — поговорити про неї. Скажіть йому, що відчуваєте негаразди у стосунках і поговоріть відверто про свої підозри.

Затримки на роботі

Якщо він зазвичай працює за графіком, але раптово почав затримуватися до ночі — це викликає підозру, особливо вкупі з іншими ознаками.

Увага до інших

Якщо він практично не дивиться по сторонах, коли ви виходите кудись разом, це добра ознака. А постійний допитливий погляд, обговорювання з вами (за виключенням спільної домовленості), нервове постукування пальцями по столу — все це може бути ознакою невірності.

Соціальні мережі

Висловлювати підозри на основі кожного коментаря у соцмережі не потрібно. Але якщо він часто спілкується з конкретною людиною та ставить лайки буквально до кожного її посту — це привід замислитися. Тим більше якщо віннамагається робити це таємно.

Телефонні розмови

Він виходить з кімнати, коли дзвонять, говорить пошепки, ховає від вас екран — все це дуже підозріло, особливо якщо не наближається День народження, сюрприз до якого він може готувати.

Дивні витрати

Якщо він почав витрачати набагато більше грошей, ніж раніше, приховувати від вас доходи та карти, замовчувати про витрати — це може бути ознакою невірності.

Історія зрад

На жаль, люди, які зраджували, втричі частіше повторюють це в нових стосунках. Якщо інтуїція повідомляє вам про такі проблеми — швидше за все, вони дійсно існують.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter